Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z tylnymi szybami w kb1 - nie otwieraja sie
#1
Witam, mam problem z otwieraniem tylnych szyb, lewa i prawa strona, tzn przyciskami w tylnych drzwiach otwieraja sie, ale za pomoca panelu do otwierania szyb przy kierowcy juz nie. Gdzie moze tkwic problem i czy jest mozliwosc naprawienia bez wizyty u mechanika/elektryka lub w aso?
Odpowiedz
#2
Zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz
#3
(04-16-2016, 1:43 )mariusz240984 napisał(a): Witam, mam problem z otwieraniem tylnych szyb, lewa i prawa strona, tzn przyciskami w tylnych drzwiach otwieraja sie, ale za pomoca panelu do otwierania szyb przy kierowcy juz nie. Gdzie moze tkwic problem i czy jest mozliwosc naprawienia bez wizyty u mechanika/elektryka lub w aso?

Otworz, zamknij I przytrzymaj przycisk 5 sek.
Odpowiedz
#4
Kiry dobrze radzi, być może musisz zresetować szyby, ale szczegółowo to jest tak

Przyciskiem sterującym szybą kierowcy opuść szybę w dół, trzymaj przycisk w pozycji otwierania minimum pięć sekund, zamknij szybę i przytrzymaj przycisk w pozycji do zamykania przez minimum 5 sekund, moduł zresetowany.
v6
Odpowiedz
#5
Miałem to samo dodatkowo na kompie wyrzucało błąd "złe położenie tylnej szyby prawej i szyby lewej" przytrzymaj guzik jak ci mówią przedmówcy
Odpowiedz
#6
Wlasnie o to chodzi ze tak juz robilem i nic, chyba ze robilem to w zly sposob, a na zalaczonym silniku czy tylko wystarczy ze raz przekrece jak diody sie zapala? Czy to ma jakies znaczenie?
Odpowiedz
#7
Czy zdjecie klemy z aku cos tu pomoze? Jak zdejme to rozkoduje sie np radio wiec bede potrzebowal kod radia :/
Odpowiedz
#8
(04-16-2016, 7:27 )mariusz240984 napisał(a): Czy zdjecie klemy z aku cos tu pomoze? Jak zdejme to rozkoduje sie np radio wiec bede potrzebowal kod radia :/

Byc może pomoże.
Później musisz wprowadzić kod radia, ustawic na nowo pamięć foteli i zaprogramować szyby albo metoda opisaną przez chłopaków albo skanerem.
Odpowiedz
#9
Panowie, naprawione! Uśmiech zrobilem taki reset przyciskami ale nie panelem od kierowcy a przyciskami w tylnych drzwiach i dziala, pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
czyli więc wygląda na to, że każdy z przycisków odpowiada za jakiś swój obwód, dobre.

U mnie nie działał tył z panelu kierowcy.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości