Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z tylnymi szybami w kb1 - nie otwieraja sie
#11
A probowales wlasnie tymi przyciskami w tylnych drzwiach? Ja tak zrobilem jak jest wyzej opisane powyzej ale wlasnie przyciskami w tylnych drzwiach i jest ok.

Aha i jeszcze jedno, od czego to moze sie dziac? Taka elektryka i komp poprostu sie zawiesil czy jak?
Odpowiedz
#12
od wszystkiego, nawet od jakiegoś spadku napięcia lub ot tak.

Czytaj uważnie, co napisałem. U mnie problemu nie ma już dawno, a zrobiłem to[tylne okna] w przycisku kierowcy. Dlatego Twoja metoda mnie dziwi i zaskakuje, ale równocześnie pokazuje, że czasem warto próbować zrobić coś co w założeniu nie musi mieć sensu Uśmiech
v6
Odpowiedz
#13
Aha dobra bo juz sie zamotalem, najwazniejsze ze dziala. Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
A jak przywrócić domykanie i otwierania szyb z kluczyka, bo po dłuższym wypięciu baterii spotkała mnie ta przypadłość.
Odpowiedz
#15
Jest na to taka procedura:

Włączyć zapłon (II).


2. Całkowicie opuścić szybę, używając przełącznika opuszczania szyby (DOWN).


3. Otworzyć drzwi kierowcy.

UWAGA: Krok 4  −7 muszą zostać wykonane w ciągu 5 sekund pomiędzy sobą.


4. Wyłączyć zapłon.


5. Nacisnąć i przytrzymać przełącznik opuszczania szyby (DOWN).


6. Włączyć zapłon (II).


7. Zwolnić przełącznik opuszczania szyby.


8. Powtórzyć trzykrotnie procedurę według punktów Krok 4  −7.


9. Odczekać 1 sekundę.


10. Upewnić się, że funkcja automatycznego podnoszenia i opuszczania nie działa. Jeśli funkcja automatycznego podnoszenia i opuszczania działa, powrócić do punktu Krok 1  .


11. Całkowicie opuścić szybę, używając przełącznika opuszczania szyby (DOWN).


12. Pociągnąć i przytrzymać przełącznik podnoszenia szyby (UP) aż do całkowitego zamknięcia szyby, a następnie trzymać przycisk dodatkowo 1 sekundę.


13. Sprawdzić, czy moduł szyb sterowanych elektrycznie został wyzerowany za pomocą funkcji automatycznego podnoszenia i opuszczania szyby.

Jeśli szyba nadal nie działa w trybie automatycznym, powtórzyć procedurę kilka razy, zwracając szczególną uwagę na 5-sekundowe ograniczenie czasowe pomiędzy krokami.
Odpowiedz
#16
O kurde az musze sobie to rozpisac i przestudiowac zeby wszystko krok po kroku zrobic.

A przy okazji, wiem ze to nie ten watek ale jest mozliwosc po zamknieciu auta z kluczyka zeby lusterka same sie skladaly?
Odpowiedz
#17
Niema
Odpowiedz
#18
A czy przy domykaniu szyb po zamknieciu mozna ustawic tak zeby po jednym nacisnieciu od razu sie domykaly szyby czy trzeba trzymac wcisniety przycisk zamykania na kluczyku zeby sie domknely?
Odpowiedz
#19
(04-18-2016, 6:07 )mariusz240984 napisał(a): A czy przy domykaniu szyb po zamknieciu mozna ustawic tak zeby po jednym nacisnieciu od razu sie domykaly szyby czy trzeba trzymac wcisniety przycisk zamykania na kluczyku zeby sie domknely?

Niestety trzeba trzymać Uśmiech
Odpowiedz
#20
No to ok mi sie domykaja wiec nie musze ustawiac ale dobrze wiedziec na przyszlosc w razie czego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości