Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana żarówek w KB1 na ledy
#1
Witam, Panowie chcialbym wymienic zarowki od podswietlania tablicy rejestracyjnej na ledy, a i tak mam jedna przepalona to mam akurat okazje wymienic, mialem tak w acco i efekt byl super. I moje pytanie jak sie dostac do tych zarowek? Od czego zaczac zeby nic nie polamac i nic nie urwac? Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Podwazyc delikatnie srubokretem oslone od zarowki. Ona jest na wcisk bez zadnych klipsow z tego co pamietam
Odpowiedz
#3
Ja też chodziłem z zamiarem wymiany na ledy ale niby przy tak prozaicznej czynności się poddałem. Za diabła podważając śrubokrętem nie mogłem tego ustroństwa wyciągnąć:-(
Odpowiedz
#4
(04-20-2016, 19:49 )pgkoci napisał(a): Ja też chodziłem z zamiarem wymiany na ledy ale niby przy tak prozaicznej czynności się poddałem. Za diabła podważając śrubokrętem nie mogłem tego ustroństwa wyciągnąć:-(

No tak ale napewno mozna jakos to zdjac chociazby do wymiany zarowki jak sie przepali.
Odpowiedz
#5
Ściągnij tapicerkę od środka .
Odpowiedz
#6
(04-20-2016, 22:41 )dariusz2880 napisał(a): Ściągnij tapicerkę od środka .

U mnie serwis gdy wymieniał żarówkę również poszedł tą drogą
Odpowiedz
#7
I tak chyba zrobie bo tak samo poprzez sciagniecie tapicerki w accordzie wymienilem zarowki i efekt byl super jak dla mnie, dzieki za porady.
Odpowiedz
#8
Tutaj foto ;

http://fotowrzut.pl/XNV0SSMHER
Odpowiedz
#9
Wymienilem zarowki a efekt jak dla mnie jest luks Duży uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#10
Mariusz240984 poradziłeś sobie bez ściągania tapicerki? Jakie ledy dokładnie wrzuciłeś?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości