Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko o navi w KB2
#1
Witam,

W dziale KB2 prawie nic się nie dzieje, a tutaj mam szansę na odpowiedź. Mam obecnie pod opieką KB2 USA z fabryczną navi. Ostatnio navi ta odmówiła posłuszeństwa i twierdzi, że ma "disc error". Co na pewno ważne - na ekranie startowym wyświetla się: "*** FREE EDITION *** www.accordklubpolska.pl gpsunderground.com". To jeden temat. A drugi - kiedyś widziałem w Infiniti taki myk, że był zewnętrznie podpięty Tom Tom pod fabryczny ekran. Był sobie pstryczek, który powodował, że na ekranie albo wyświetlała się fabryczna treść albo właśnie tenże Tom Tom.

I teraz pytanie - czy jest Wam znany ktoś, kto w Warszawie lub sensownej odległości od niej, byłby w stanie naprawić fabryczną navi i/lub podłączyć Tom Toma?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Co do fabrycznej navi to myślę, że powinieneś zacząć od najprostszej czynności i spróbowania wczytania innej płyty. Jeśli się uda to znak, że osprzęt działa prawidłowo. Mapy hondy nie są złe.
Jeśli będziesz chciał to możesz podlecieć do Pruszkowa to sprezentuję Ci poprzednie wersje map - powinienem je gdzieś znaleźć w szufladzie:-)
Odpowiedz
#3
Hej. Wrzuciłem płytę CD i wszystko super działa. Podłączyłem auto do kompa, gość skasował jakiś błąd związany z systemem audio i nawigacja działała... przez kilka minut. Czy mógłbyś (albo ktoś inny) użyczyć w miarę świeżych map? Próbowałem ściągnąć te, które są ogólnie dostępne, ale niestety linki są już dead... może ktoś mógłby uploadować?
Odpowiedz
#4
(05-13-2016, 21:28 )Zihuatanejo napisał(a): Hej. Wrzuciłem płytę CD i wszystko super działa. Podłączyłem auto do kompa, gość skasował jakiś błąd związany z systemem audio i nawigacja działała... przez kilka minut. Czy mógłbyś (albo ktoś inny) użyczyć w miarę świeżych map? Próbowałem ściągnąć te, które są ogólnie dostępne, ale niestety linki są już dead... może ktoś mógłby uploadować?


Napisz do Petra Oczko
Odpowiedz
#5
Może coś z płytą jest nie tak.
Odpowiedz
#6
No i tak się to właśnie dzieje, jak się nie zna samochodu. Byłem przekonany, że płytę od navi też się wrzuca tam, gdzie płyty audio - do fabrycznego radia ze zmieniarką :/ W końcu jest na nim napisane też "DVD" Oczko Niemniej zwoje mózgowe znów działają, odkryłem napęd w bagażniku, płyta tam jest, i to w idealnym stanie... po wyjęciu i włożeniu z powrotem, navi działa przez 10 sekund i znowu daje "disc error". Zdecydowanie potrzebuję mapy do porównania...
Odpowiedz
#7
Może słabo wypalona. Moja stara mapa (płyta) działała ok. Wypaliłem update i co jakiś czas też wywala błąd. Reset i działa, choć to bywa upierdliwe przed rozjazdem gdzieś w nieznanych.
Odpowiedz
#8
Dla potomnych - chodziło tylko i wyłącznie o płytę. Pewnie źle wypaloną. Przyszły do mnie najbardziej aktualne płyty od Petera i wszystko śmiga - dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości