Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kick-down - jak powinien działać?
#11
danielofski napisał(a):a ja nie wiem o co chodzi Zdezorientowanyhock: chyba nie mam żadnego takiego przycisku :x

Niech mi ktoś opisze gdzie takie coś powinno być a już wypasem będzie fotka, nie mniej do tej pory myślałem, że kick-down to efekt zrzucania biegów na niższe po głębszym depnięciu gazu. Czyżby jeszcze jest jakiś przycisk???
W G1 jest on w pedale, przytrzymaj sobie ramię pedału i zobacz że jego koniec się porusza. Po wciśnięciu do końca jeszcze sama końcówka się odchyla.
Odpowiedz
#12
u mnie chyba zepsuty Język nie zredukuje biegu dopóki sprzęgła nie depne i nie powajchuje Język Szczęśliwy a moge mieć cały czas pedał w podłodze :mrgreen:
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#13
Oj to sie u Ciebie bardzo zle dzieje :roll: Musisz pilnie jechac do serwisu by Ci naprawili tego manuala Szczęśliwy
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#14
najprościej to jest go wypiąć z kostki i sprawdzić czy po wciśnięciu jest przejście bo zakładam, że właśnie na takiej zasadzie działa.
v6
Odpowiedz
#15
klick down wystepuje tylko w automatach Uśmiech i jest po to ze jak jedziesz i depiesz do polowy pedal to autko wkreca sie spokojnie a jak chesz kogos wyprzedzic to pedal w podloge on zrzuca z 4 beigu na 3 badz mozliwie na najnizszy (nawet na 1 ) i ciagnie cala moca Uśmiech z regoly od 4600 do 6500 Uśmiech i tak do konca licznika Uśmiech. on zadziala jedynie gdy pedal leci do konca Uśmiech i przepustnica na maxa otworzonaUśmiech chodzi o ekonomieUśmiech i szybkie wyprzedzanie bo automat nie wie kiedzy chesz jechac na 1 a kiedy na 4 Uśmiech wiec dali klick down Uśmiech i masz jak by to powiedziec buta na dzien dobry :Uśmiech aha przy 50 km /h nie depaj ;p bo rwie ostro do przoduJęzyk ah i ten dzwiek wkrecania sie silnika do tej 5000 Uśmiech
Odpowiedz
#16
Jest w skrzyni tryb POWER albo cos takiego???
Honda legend 3.2 1992
Mitsubishi lancer 1.6 1993
BMW 5 1990 2.0
Odpowiedz
#17
W tej wypasionej skrzyni mamy aż 4 biegi i hulaj dusza Szczęśliwy
W pewnych modelach występowały tryby : sport, winter, eco, mountain oraz zmiana biegów przy kierownicy - ale to tylko za dopłatą w wiśniowych wersjach coupe przygotowanych dla niemieckiego hrabiostwa.
Odpowiedz
#18
bo to skrzynia enteligentna.

jak się nauczysz się gazem zmieniać biegi to da się oswoić Oczko
v6
Odpowiedz
#19
I poszalec :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#20
4 biegowym zamulaczem...całe szczęście, że serducho jest w miare mocne :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości