Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc przy zakupie.
#1
Witam i proszę o Waszą pomoc przy zakupie Hondy:
http://moto.allegro.pl/item791626036_hon...plarz.html
Z góry dziękuję za pomoc.
Rysiek Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Nie wnikając w stan techniczny pojazdu, interesuje mnie jak to jest, że:

1) samochód z Danii może być taki tani, spójrzcie ile tam kosztują auta Zdezorientowanyhock:
2) niby, że nagła sytuacja bo się dom buduje, a gość oferuje załatwienie formalności i brak opłaty 2%? Tzn, że wystawi FV, może Vat marżę a to może oznaczać, że jest handlarzem. To od strony niematerialnej.

Materialnie.

Auto z fotek źle niewygląda, myślę, że warto zwrócić uwagę na korozję, auta ze skandynawii są z tego znane.
Warto przyjrzeć się przebiegowi i spytać np. co z rozrządem bo do tych 200stu to już niedaleko.

Poza tym,

jazda próbna(silnik, skrzynia), osłuchanie zawieszenia, sprawdzenie tcs i innych gadżetów. Warunki są zimowe więc klimę ciężko jest sprawdzić Oczko Wjechać na kanał obejrzeć go od spodu pod kątem wycieków, stanu ukł. wydechowego... taki standart.

Powodzenia.
v6
Odpowiedz
#3
Dzięki za opinię. Jest może ktoś na forum, kto mieszka w okolicach Gniezna i byłby gotów pomóc mi w zakupie?
Pozdrawiam
Rysiek
Odpowiedz
#4
pomógłbym, ale mam daleko :/

choć jeśli zdecydujesz się na stację diagniostyczną lub serwis Hondy tudzież poprostu na kumatego człowieka to dacie sobie radę !
v6
Odpowiedz
#5
No i dobrze wybrac sie na stacje diagnostyczna do sasiedniego miasta, tak w ramach jazdy probnej te kilkadziesiat kilometrow nawet za cene spalonego paliwa. W malych miastach to sie wszyscy znaja, szczegolnie jesli ktos handluje kabarynami wszedzie ma znajomosci. Widzialem juz takie numery w Łodzi i to nawet w ASO.
Odpowiedz
#6
niestety powyższe sytuacje zdarzają się dość często :twisted:

no i jak już kupisz to czekać będziemy na fotki i więcej informacji.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości