Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SRS
#1
Legend stoi już dwa tygodnie w serwisie i nadal nie mogą poradzić sobie z kontrolką SRS. Podobno jest to wina czujnika w fotelu pasażera, który dostępny jest tylko w OEM w zaporowej cenie. Nie mogą również nigdzie dostać schematów instalacji KA9 po lifcie co uniemożliwia im podejście do tematu w ten sposób. Przy włączonej kontrolce SRS nie działają poduszki co jest dla mnie większym problemem niż świecąca się kontrolka SRS na tablicy. Czy możecie mi jakoś pomóc rozwiązać ten problem? Chętnei skorzystam ze sprawdzonego warsztatu gdzie można by usunąć tą usterkę.
Odpowiedz
#2
(06-01-2016, 0:37 )JRA napisał(a): Legend stoi już dwa tygodnie w serwisie i nadal nie mogą poradzić sobie z kontrolką SRS. Podobno jest to wina czujnika w fotelu pasażera, który dostępny jest tylko w OEM w zaporowej cenie. Nie mogą również nigdzie dostać schematów instalacji KA9 po lifcie co uniemożliwia im podejście do tematu w ten sposób. Przy włączonej kontrolce SRS nie działają poduszki co jest dla mnie większym problemem niż świecąca się kontrolka SRS na tablicy. Czy możecie mi jakoś pomóc rozwiązać ten problem? Chętnei skorzystam ze sprawdzonego warsztatu gdzie można by usunąć tą usterkę.
Chybaa mozna wymigac co jes nie tak. Probowales kasowac drucikiem ten blad?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości