Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowo pokoleniowa Honda Legend KA9 2000- Jurkiel
#11
pamiętasz może gdzie kupiłeś te poduszki podciśnieniowe ?
Odpowiedz
#12
Po trasie Gdynia - Lublin tłumik dokonał żywota ( był chyba jeszcze oryginalny) i co ciekawe przegnił z góry

na początku zastanawiałem sie na jakimś akcesoryjnym z nierdzewki ( tym bardziej że na codzień własnie nierdzewką handluje) i nawet kilku kolegów z forum mi udzieliło cennych informacji za które dziękuję ...
ale jako że auto kupiłem na wyjazdy dla całej rodziny to nie chciałem aby mojej córeczce która właśnie skończyła 4 tygodnie huczało w głowie, choć przyznaję na wypalonym wydechu przed wymianą zasypiała w moment , a teraz jak jest cicho to ryczy ... i weź tu dogodź kobiecie Uśmiech ..
Odpowiedz
#13
(07-22-2016, 22:10 )jasinski napisał(a): pamiętasz może gdzie kupiłeś te poduszki podciśnieniowe ?

Poduszek szukałem na aledrogo i nie było łatwo - cały dzień wydzwaniałem po wszystkich którzy mieli jakiekolwiek części do ka9
Odpowiedz
#14
Coś jest na rzeczy z tłumkami -mnie też w pierwszej KA9 wypalił się od góry. Grzało mi cały bagażnik...
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#15
One jak się kończą to właśnie od góry.
Tłumik zamiennik jest do kupienia ale za oceanem
Odpowiedz
#16
http://allegro.pl/honda-legend-iii-3-5-v...ocket_id=9
Odpowiedz
#17
Dla potomnych, bo już dawno go zamontowałem tylko nie było czasu wkleić fotek
Tłumik kupiłem firmy Ferroz - to chyba taki sam jak z linku który wkleił Paweł - wydaje mi sie ze to Polski produkcja.

Wygląda solidnie - pasuje dobrze  - ma tylko troche większą i grubszą flansze do skręcania ze środkowym więc oryginalne śruby okazały  się za krótkie   - no i niestety zrobiło się w aucie cicho i moja córeczka płacze - morał - trzeba było zamontować głośniejszy tuningowy Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#18
Z tym tłumikiem bardzo cenna informacja. Widzę że w jednej hurtowni taki tłumik był dostępny.
Odpowiedz
#19
Ferroz to firma chyba z ostrowa wlkp. Tam jest zaglebie tłumikow ze względu na molocha polmostrów. Którego nie polecam, bo nie podobało mi się ich praca i podejście. Nowemu właścicielowi się podobało Oczko
Odpowiedz
#20
jedno mnie zastanawia...2 właściciel wstecz uszczelniał niby cały silnik, fakt, faktem, że już jakiś czas temu, ale km raczej zbyt wiele od tamtego czasu nie przybyło jak na taki samochód a tu takie akcje trzeba było przeprowadzić... Oczko

długo się autem nie nacieszyłeś, skoro nawet pół roku nie wytrzymała u Ciebie, a wyglądałeś na takiego szczęśliwego na tym zdjęciu z dnia zakupu... Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości