Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura Legend GS KA7 1995 by KajTan
#41
Żyje jeszcze to autko ?
Odpowiedz
#42
(06-27-2016, 23:39 )Radas85 napisał(a): Żyje jeszcze to autko ?

Zdecydowanie.

W tym roku mechanicy z przejazdowa ogarnęli wymianę 6-ciu świec, uszczelek pod pokrywami zaworów, wymianę płynu wspomagania kierownicy (bo straszył swą czarnością okropnie) oraz regulacją wolnych obrotów - udrożnienie silniczka krokowego, usunięcie zacięcia jednej z dwóch przepustnic. Nadto trafiła się wymiana soczewki w wydechu, bo ją wydmuchało - całe 75 zł z robocizną. Pasowała od Civica TypeR.

Od marca do czerwca pracował nad Nią blacharz, który tylne nadkola ogarnął perfekcyjnie - pasują do pewnego zakresu od BMW M3, oraz kawałki tylnych progów i jako bonus przedni błotnik, w który ktoś 'uprzejmy' zahaczył na parkingu u Klienta, po czym udał się w tak zwaną siną dal i nie zostawił do siebie namiaru.

W miedzy czasie zawiozła brata do ślubu - jako wóz awaryjny, gdyby jednak sukienka z kołem nie zmieściła się do S2ooo.

Zabezpieczyłem sobie podwozie środkiem podobnym do Bitexu, fluidolem zabezpieczyłem progi i profile zamknięte po naprawie blacharskiej, układ wydechowy cały pomalowałem przeznaczoną do tego rodzaju prac srebrzanką termoutwardzalną. I takie tam pomniejsze robótki.


A w przyszłym roku trochę Nią pozwiedzamy Polskę i może jakieś okoliczne kraje. Wciąż na Pb.
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#43
Super fura Uśmiech zrób fotorelacje z wyjazdów Oczko
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości