Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania przed zakupem...
#11
A ja mam tylko 180 cm i prawie nigdy z tylu nie jeżdzę, czasem mnie tylko kobiałka po pijaku wozi z tylu i wtedy jest na prawde cudownie!!! Coupe daje rade Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
z wysokością fotela przedniego to faktycznie lepiej było w preli. Mierzę conajmniej 190 i przy opuszczonym na maxa w dół fotelu, kiedy się wyprostuję dotykam głową podsufitki. Mimo wszystko kocham to auto Uśmiech
Odpowiedz
#13
same ogromne chopy! :mrgreen: Oczko
v6
Odpowiedz
#14
hahaha gorolu co ty nie powiesz Język
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#15
do gorola mi daleko z powodów geograficznych :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#16
a to sorry :roll: ale bliżej tobie niż mi Szczęśliwy
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#17
ah to na pewno Szczęśliwy

ale dla nas hanysów możesz być gorolem biorąc pod uwagę ew. zachowanie Oczko :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#18
nie rozumiem tylko tego "Sedana GS łatwo poznać po sterczącym penisie-takim jak w Coupe" o co chodzi? ma ktos jakies foto co to za penis?
Odpowiedz
#19
chodzi o to że w "normalnym" sedanie masz normalną (skromną) dzwignię ustawiającą tryb pracy skrzyni biegów automatycznej, a w sedanie GS lewarek jest dużo większy tak jak w Coupe. Zobacz w dziale Nasze Hondy jak wygląda lewarek w sedania (w galerii baltom'a ładnie go widać na ostatnim zdjęciu) a jak w coupe (np. u Stoska przed konwersją albo u Jarolissimus'a). A to że niektórzy mają takie a nie inne skojarzenia... Szczęśliwy
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#20
aaa no wlasnie to wyglada jak jojstick od commodore c64 hehe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości