Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie, cześć i czołem
#1
Cześć,

jestem Grzegorz, mieszkam w Katowicach i jestem fanem H na masce (niekoniecznie tego "ekniętego"Uśmiech W stajni przez ostatnie 14 lat stały - Civic czwartej generacji (jeszcze na dwóch gaźnikach(!)), szóstej generacji (już nie u mnie, ale wiem że ciągle śmiga i jest nie do zajechaniaUśmiech, obecnie w garażu stoi siódma w wersji sport bar. Najmniej w niej ducha H, ale coś w sobie ma, cieszy oko. Byl też accord 91, był też crx 90. W accordzie padł komp i nikt nie wiedział co z nim zrobić, ceerka była za szybka względem umiejętności brata. A może nie miał na tyle podzielności uwagi by obsługiwać kompa, rozmawiac przez tel i prowadzić? Nie wiemUśmiech 
Jestem bliski sprowadzenia CRXa, będzie to samochód - na niedzielęUśmiech

Na co dzień jeżdżę nową octavią z groźnie brzmiącym silnikiem... 1,2 CzizusieUśmiech 

Jako ciekawostka, żeby pocieszyć się troszkę jazdą - skorzystałem ostatnio z możliwości nowego TypeRa, stojącego w autokopexie. Jeżeli i w Waszych salonach jest taki samochód demo - znajdźcie chwilę! Samochód niekoniecznie musi się podobać, ale jeździ jak ta lala!

Kiedyś aktywnie na forach pod nazwą "siviq" - od 2002 roku hondapl.org, później civic4g i honda-śląsk. Bywał civiclub i rexy i jeszzce inneUśmiech

Dlaczego tutaj jestem? Nie jest to przypadek, wizyta jednorazowa, ale to już w innym wątku.

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz
Odpowiedz
#2
Witamy
Widzę, że też już " przerobiłeś" sporo modeli Hondy. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Cześć
KA9 z 99'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości