Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślubna Legenda:)
#1
No i drugi, po powitalnym, wątek. 


19 sierpnia 2016 (piątek) biorę ślub. Oczywiście ślubnym samochodem musi być H. Wierzę, że do tego czasu znajdę wymarzoną Cerkę, jednak może być tak, że do końca będę trafiać na paście (ostatnia jaką trafiłem miała muł w podsufitce...). 
Alternatywą może być tylko Legend. Tutaj już do wynajęcia z kierowcą, na ten konkretny dzień, nie do kupna. Szukam rocznika 91-96 (samochodu - kierowca może być starszy:-d), kolor dowolny (może poza różowym coupe jaki widuję w Katowicach), wersja w pełni stockowa. Miejsce imprezy - Tłuszcz (50 km od Warszawy).
Zainteresowanych zapraszam na priva. Wierzę, że dwie strony mogą być w pełni zadowolone.

pozdrawiam,
Grzegorz
#2
Życzę powodzenia w znalezieniu wymarzonego Crx'a, a jedynie w kwestii formalnej: http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en...d&MDR=true -to nie jest róż Oczko
#3
Widocznie głównie właściciel wie jaki to kolor. Na fotach ewidentnie wieje różem i gdybym nie był na forum to bym obstawiał na 99%, zę autem tym jeździ jakaś kobietka heh
#4
Miło mi poinformować, że wczoraj wróciłem CRXem spod Luksemburskiej granicy (1200 km na kołachUśmiech. Auto jest do odświeżenia, jak to 25 letnie auto, ale jest w stanie o niebo lepszym od wszystkich rexów jakie widziałem w ostatnim czasie. Formalności nie należały do najłatwiejszych, ale dzisiaj obudziłem się już z myślą - w garażu stoi moje wymarzone auto. No ale co Was tu będę zanudzaćUśmiech

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom chcącym pomóc mi w temacie samochodu na ślub. Niektórzy byli w stanie przyjechać kilkaset kilometrów, inni dac mi kluczyki do swoich Hond na ten dzień. Szacun! 

Życzę wszystkiego dobrego, życzę by Wasze Legendy, nie były nimi tylko z nazwy. Macie piękne samochody.

Grzegorz

Temat można zamknąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości