Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wydech
#11
Zadnego szczescia nie potrzeba, wystarcza odpowiedni ksztalt i srednica a obydwa wymienione sie zgadzaja
Odpowiedz
#12
Póki co wysłałem zapytania do kilku firm robiących customowe wydechy, docelowo tak jak pisałem cały wydech w kwasie na 2,5 ale życie, życiem i teraz tylko tylna pucha OEM Look ale przelot, później w miarę czasu sukcesywnie do silnika będę wymieniał.
W ogóle auto jest super w 100% sprawne tylko jest mnóstwo pierdół do porobienia... Tu plastikowe nadkola, tu głośnik, tu antena itp. Itd no i ten lakier Zły w takim tempie to wszystko ze 3lata mi to zajmie...
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#13
nie martw sie kazdemu tak schodzi
a skad jestes? mamy w warsztacie wydech 2,5" kwas od preludy 4g
kształt ma również podobny (2 zagiecia o 90st) jakbys przypasował moze by podeszło
jest do oddania za grosze bo stwierdzilismy ze nie ma sensu zakladac takiej srednicy do wolnossacego h22
Odpowiedz
#14
Że Śląska, dokładnie Gliwice ale jak będzie dobra cena i wejdzie to wszystko bez większej rzeźby to jestem zainteresowany :-)

Mam tylko pytanie, wydech jest w komplecie z tłumikiem środkowym i czymś w obudowie kata? Czy też pusta długa rura?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#15
to drugie, pelen przelot
Odpowiedz
#16
Końcowa puszka jakiś pokaźnych rozmiarów? Przelot nie straszny tylko żeby głowy nie urywało jak teraz, resztę puszek można dorobić później ;-) Wydech liczony pod h22? I w ogóle czy było testowane w Pralce?
Daj zdjęcia, może ktoś jeszcze się zainteresuje :-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#17
to jest rura co idzie pod podloga od portek do koncowego tlumika
lezy to u nas w warsztacie, a bede tam najpredzej za 2 tygodnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości