Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
#1
Witam wszystkich. Jestem na urlopie i cholewka przestało mi działać sterowanie lusterek oraz nie włączają się światła mijania z automatu. Nie posiadam przy sobie instrukcji, ale dotychczas sprawdziłem bezpieczniki pod maską i wszystkie wyglądają na sprawne. Nie wiem co się spaprało i gdzie szukać usterki. Niestety do bezpieczników pod deską nie mam opisówki. Może ktoś pomoże. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Podpowiem ci tak nie psuj sobie urlopu włącz normalnie światła mijania bez sterowania lusterek da sie jezdzić Uśmiech jak zajedziesz do domu to przejrzyj bezpieczniki wszystkie z opisówką jak nie pomoże to spróbuj akumulator odpiąć na trochę i wpiąć z powrotem
Odpowiedz
#3
Przejrzałem bezpieczniki ale tylko te które są pod maską, bo do tych w kokpicie nie mam opisówki. Sprubuje odpiąć aku i zobaczymy co dalej, ale dzięki za info. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(07-09-2016, 18:04 )kala40 napisał(a): Przejrzałem bezpieczniki ale tylko te które są pod maską, bo do tych w kokpicie nie mam opisówki. Sprubuje odpiąć aku i zobaczymy co dalej, ale dzięki za info. Pozdrawiam

Te kala40 jak nie masz opisówki - przecież jest na pokrywce bezpieczników zarówno od strony kieorwcy jak i pasażera.
Odpowiedz
#5
Tak, tak, są opisane. Przejrzałem wszystkie i nie znalazłem żadnego uszkodzonego, więc odpiąłem na krótko aku i działa. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości