Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyn do wspomagania kiery
#11
tylko ze tego sie raczej nie wymienia w cąłości, tylko robi jakies drobne dolewki. A to nie kosztuje wiele nawet w ASO Hondy. A nawet jak juz chcecie wymieniać całość, to tez bym zalał to co zaleca Honda czyli ZTF. wymienisz raz i spokój na kolejne kilka lat bez obawy o podzespoły autka.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#12
nie ma co dywagować na temat co lać, manual prawdę powie....

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.atfinley.com/service/index.php?x=1740&y=1746&z=1792&r=">http://www.atfinley.com/service/index.p ... &z=1792&r=</a><!-- m -->

być może nie mam racji co do zalewania ATF Honda, może...
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#13
Panowie,
Pytam serio - myślicie że porządny Shell zaszkodzi układowi :?: Pls o komentarze - nie ukrywam że Wasza opinia może spowodować powrót do Power Steering Fluide Hondy
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#14
Moim zdaniem, jeżeli to niewielka dolewka to nic się nie stanie.
Odpowiedz
#15
sprawdziłem dziś na kanale jak tam ma się przekładnia kierownicza-brak wycieków jakichkolwiek, a jak już wspomniałem Acura zalana jest czymś. Uzupełniałem przy zakupie kilka kropel Mobilem ATF.

Pytanie,

czy zauważyliście, że w Hondzie ciężej kręci się kierownicą niż w Acurze!?
v6
Odpowiedz
#16
Wwakacje w swojej hani wymieniałem płyn wspomagania w ASO Honda w Wawie i za płyn z wymianą zapłaciłem około 150 pln.To chyba nie jest wygórowana cena.
Odpowiedz
#17
biorąc pod uwagę, że oleju wchodzi coś koło litra to cena niezbyt atrakcyjna.

no, ale jak usługa na wysokim poziomie to warto!
v6
Odpowiedz
#18
Odgrzewam kotleta... czy jest jakieś zalecenie co do wymiany płynu we wspomaganiu?
U mnie gdy jest zimny, wspomaganie pracuje jak malina, gdy się zagrzeje pracuje ciężej i przy skręcaniu w lewo, nierówno wspomaga.
Płyn śmierdzi palonym bakelitem jak w przysmarzonej skrzyni biegów...
Odpowiedz
#19
Wymień to sie przekonasz - koszt niewielki.
Odpowiedz
#20
No to wymienię
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości