Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotele z Ka9 W Ka7
#1
Szybkie pytanie, czy fotele z Ka9 wejdą i pasują do ka7 ktoś coś próbował? Jak wygląda sprawa z tylną kanapa? Podejdzie?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#2
Pytanie czy wogóle ktoś kiedyś próbował Uśmiech Trochę fantazji i wszystko się da Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#3
No właśnie... Moją skóra ledwo żyje... Przednie fotele a raczej siedziska do ponownego obszycia, reszta wypełnianie i powtórne lakierowanie, podłokietnik obszyc na nowo... Tragedia, jedna mata grzewcza przepalona... Tapicer wycenił wszystko na 2500zł + mata, chciałbym jeszcze obszyc kierownicę +140zł + drążek zmiany biegów 70zł i mamy 2700zł a to już robi kwotę.
Szukam jak głupi kompletnego wnętrza do ka7 ale lipa, zero podaży wszytko co możliwe obdzwonione... Trafiłem jedno auto ale z granatowym wnętrzem niby za całą budę 1500zł ale środek aż takiego szału nie robi by zapłacić taką kwotę.

Po przeliczeniu wszystkiego za ka7 w stanie "igła" można śmiało krzyczeć w okolicach 20k zł.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#4
(07-12-2016, 22:28 )Szczebiot napisał(a): Szybkie pytanie, czy fotele z Ka9 wejdą i pasują do ka7 ktoś coś próbował? Jak wygląda sprawa z tylną kanapa? Podejdzie?

Nie sądzę by cokolwiek podeszło ale przecieraj szlak, może odkryjesz Amerykę Uśmiech
Jesli Ci się uda to będzie mod roku.
Odpowiedz
#5
Jest komplet z Ka9 za 600zł do negocjacji, tylko głupio by było kupić to i zostać z tym w domu bez możliwości montażu ;-) tyle dobrze że raptem 80km od domu... Dlatego pytam czy ktoś już coś takiego modził ;-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#6
Ten KA9 to nie z Wieliczki? Uśmiech
Odpowiedz
#7
(07-14-2016, 2:36 )Szczebiot napisał(a): Jest komplet z Ka9 za 600zł do negocjacji, tylko głupio by było kupić to i zostać z tym w domu bez możliwości montażu ;-) tyle dobrze że raptem 80km od domu... Dlatego pytam czy ktoś już coś takiego modził ;-)

To jeszcze raz odpowiem; z tego co wiem, nikt jeszcze tego nie modził.
Weź miarkę pojedź, zmierz rozstaw punktów mocowania foteli, inne wymiary.
Weź poprawkę na zabawę z wiązkami elektrycznymi.
Z vervą panie kierowco z vervą!
Odpowiedz
#8
Fotele i kanapa z Ka9 jest do wzięcia w Oświęcimiu, cała legenda ka7 w Starachowicach (brak wydechu, szyby tylnej i pęknieta przednia, buda zgnita ale auto wyjechało na plac o własnych siłach, teraz jest powoli rozbierane)

Mam cichą nadzieję że może fotele z Ka9 wejdą w szyny z ka7 ;-) kostki myślę będą takie same i elektryka nie powinna być problemem :-) gdyby wzór szycia był taki sam to bym brał i później się martwił, tylko że zupełnie inaczej są szyte i trzeba wymienić razem z tylną kanapą żeby to miało ręce i nogi.

A teraz pytanie z innej beczki, wie ktoś co to za luźna pomarańczowa kostka pod fotelem pasażera?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#9
A cos tam nie dzialalo? Jesli tak to kostka moze byc od tego.
Odpowiedz
#10
No właśnie wszystko działa Uśmiech jakiś bonus tam czeka Uśmiech
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości