Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotele z Ka9 W Ka7
#11
(07-14-2016, 6:50 )Szczebiot napisał(a): No właśnie wszystko działa Uśmiech jakiś bonus tam czeka Uśmiech

Jesli masz polifta, to może to byc czujnik obciążenia fotela - do poduszki pasażera w desce.
Odpowiedz
#12
Napewno polifta ;-) chyba jedna z ostatnich jakie w ogóle zjechały z taśmy. Pierwsza rejestracja dopiero w 1996r chyba w maju jak dobrze pamiętam. Szkoda że taka sponiewierana w środku :-(
Do plusów można zaliczyć to że w pełni sprawna, wszystko działa prócz maty grzewczej pod tyłkiem kierowcy i połamanego masztu anteny, brak rudej, podłoga jak dzwon, nadkola ładne zdrowe...Z minusów cała reszta... skóry, dziurki od fajek na przednich słupkach, lakier to już w ogóle tragedia, malowane chyba odkurzaczem, wydech "custom" rura tylko, no i poci się delikatnie miska olejowa ale nie na tyle żeby kapało.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#13
Ja np miałem kiedyś fotele i kanapę z STI w nissanie Duży uśmiech Więc myślę że po dobrym z wymiarowaniu ewentualnie lekko przerobić szyny i jest to do zrobienia Uśmiech Na forum Acury widziałem że pakowali do ka8 fotele z kanapą np z Tiburona więc dla chcącego... Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#14
Jakaś wizja jest :-) pomysłów mnóstwo, szczep z innego auta jest napewno tańszym rozwiązaniem, choć super byłoby utrzymać Hanię jak najbliżej serii. Może w międzyczasie wpadnie ładny jasny komplet z ka7, czas pokaże a portfel z gumy też nie jest ;-) Ten rok przeznaczony jest na :
- Gazownika
- Konserwacja podłogi, profili i naprawa ewentualnych wykwitów pod spodem, nadkola itp.
- Wydech

Tylko 3rzeczy a już jest równowartość auta...
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości