Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z immobilizer?
#1
Witam,
Mianowicie mam taki mały ale upierdliwy problem z Legendem. Nie zawsze chce odpalić za 1 razem. Rozrusznik kręcić ale nic. Wyciągnę kluczyk włożę ponownie i odpala. Nie raz dopiero za 3-4 razem.  Moje pytanie jest takie czy to problem z  immobilizer czy to coś innego?
I czy w razie czego można ściągnąć imo aby jego w cale nie było?
Odpowiedz
#2
może przekaźnik na pompie ?
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#3
To jest ten pod kierownicą?
Odpowiedz
#4
Unieruchamiacz(immobilizer) wg mnie odcina rozrusznik, natomiast jesli kreci, a nie lapie, to rzeczywiscie profilaktycznie wyciagnij Main Relay(opis jest na forum) i przelutuj styki. W starej KA9 miewalem podobnie, najpierw zrobilem main relay, a potem rzeczywiscie okazalo sie,ze pompa umierala i w koncu padla zupelnie. Jak przekaznik nie pomoze, to warto sie zainteresowac pompa lub chociaz stykami przy niej.
Odpowiedz
#5
mam udokumentowany przebieg 200tyś bo kupiony od kolegi i by pompa padała?:/ no cóż najpierw sprawdzę tego Main Relay. Podobną sytuacje miałem w EG4. Możesz napisać ile mniej więcej za pompę dawałeś?
Odpowiedz
#6
Moja pompa padla gdzies kolo 360 tys km, wiec mozesz miec racje,ze to troche za wczesnie. Ja akurat pompe kupilem uzywana za jakies grosze kolo 50zl i zaskoczyla bez problemu. Zobacz na main relay, moze to rozwiaze problem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości