Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 3.5V6 99`
#1
Cześć,

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, głównie udzielałem się w tematach samochodów wystawionych na różnych aukcjach. Po kilkunastu telefonach, kilku obejrzanych samochodach w końcu spełniłem swoje marzenie i nabyłem swojego poliftowego Legenda Uśmiech.

Model: KA9
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1999/2000
Przebieg: 340 000
Skrzynia: Automat
Który właściciel: ~4
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska
Modyfikacje: Felgi 18'.
Plany względem pojazdu: nie jestem zwolennikiem tuningu czy też wprowadzania jakichś większych poprawek względem fabryki. Pakiet startowy (rozrząd, pompa wody, filtry, oleje). Raczej poprawie to co nie działa/przeszkadza: błąd SRS (trzeba zdiagnozować, wątpię żeby był wyłączony, bo żadnego guzika wyłączającego się nie doszukałem), nie działają prawe spryskiwacze xenonów (leje się spod zderzaka jak używam, więc pewnie gdzieś jest jakaś przerwa), czasem wyskoczy check engine (skasowanie błędu pomaga na jakiś czas, pewnie ma to związek z instalacją gazową). Będę chciał poprawić montaż kilku listewek (tych "chromowanych"), wrzucić na tył czujniki parkowania (bo jest ciężko, tym bardziej, że parkuję tylko tyłem). Planuję zabezpieczenie podłogi przed zimą, a na przyszły rok poprawa lakieru i pokrycie powłoką kwarcową. Dodatkowo z uwagi na to, że udało się urwać trochę cenę wyjściową, zakładam do niego indywidualne tablice Uśmiech.

[Obrazek: IMG_0327.jpg]
[Obrazek: IMG_0329.jpg]
[Obrazek: IMG_0330.jpg]
[Obrazek: IMG_0331.jpg]
[Obrazek: IMG_0332.jpg]
Odpowiedz
#2
Gratulacje!

Popracuj nad środkiem, zainwestuj w czyszczenie i regenerację fotela, ogarnij na zewnatrz... wszystkie błędy o których mówiłeś - będziesz bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#3
Fajnie sie te felgi komponuja, listewki masz i tak zajeb****, spasowanie na pewno ogarniesz. Ja mam listwy z tylu poniszczone, a jedna w ASO kosztuje okolo 1000.
Odpowiedz
#4
Ładna fura. Dopieść i się ciesz :]
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#5
Idealna konfiguracja zielona butla i jasne wnętrze. Trochę pracy i będzie zacnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości