Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
siemanko wszystkim,poki co jezdze Honda civ 4gen heczbekiem z silnikiem 1.5 16v seryjne 90 koni podkrecone do obecnie shamowanych i wyremontowanych na oemowych gratach 113,5km Oczko i to jeszcze nie koniec a poczatek zabawy,planuje w przyszlym roku zakupic legenda 2gen gdyz poszukuje wiekszego i komfortowego auta Uśmiech a dzieki temu forum napewno dowiem sie conieco na temat tych autek Duży uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witamy,

życząc szybkiego dołączenia do posiadaczy G2.
v6
Odpowiedz
#3
samochod jest fajny mialem przyjemnosc kiedys za małolata posiedziec i sie przejechac takim,tzn acura legend,moj wuj przyciagnal kiedys taka do pl 15lat temu jak mialem 8 lat,pamietam ze miala zmieniarke na iles kompaktow i telefon nokii bodajze na pokladzie,no skory i full elektryki,stare dobre czasy, Uśmiech
Odpowiedz
#4
A kolega z ktorej czesci Polandii? BTW: Legend 15 lat temu to bylo cos, jeszcze wtedy go produkowali :mrgreen:
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Witamy, jest nas coraz wiecej, fajnie, fajnie Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
ja to z podlasia jestem okolice bialegostoku,2km od mazur 22km od ełku Oczko 40 od augustowa
Odpowiedz
#7
oooo to chyba najblizej masz do mnie Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
w olku mam rodzine Oczko ale u nich nie bywam wiec i tak predko mnie tam nie bedzie hee
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości