Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tuleja wachacza
#11
hamburgiery donoszą, że tuleja po przeróbkach pasuje z jakiegoś hjnundaja

wiecej szczegolow tutaj:
http://forums.acuralegend.org/legend-bus...304p2.html

mysle ze jesli ogarną temat (deuter olkusz) raz to kolejne sztuki mozna bedzie juz bez problemu zamawiac z katalogu
Khaito dzieki za namiar jesli temat nie wypali to skorzystam napewno Uśmiech
Odpowiedz
#12
(08-23-2016, 21:40 )frajcik napisał(a): hamburgiery donoszą, że tuleja po przeróbkach pasuje z jakiegoś hjnundaja

wiecej szczegolow tutaj:
http://forums.acuralegend.org/legend-bus...304p2.html

mysle ze jesli ogarną temat (deuter olkusz) raz to kolejne sztuki mozna bedzie juz bez problemu zamawiac z katalogu
Khaito dzieki za namiar jesli temat nie wypali to skorzystam napewno Uśmiech

W Olkuszu mają te tuleje, ponieważ sam u nich robiłem cały tył...
Odpowiedz
#13
Mi potrzeba przedniaUśmiech
Co do tych tylnych nie dostales numerow katalogowych zeby moc u nich zamawiac? Moze sie przydac na przyszlosc
Odpowiedz
#14
dawno nie było odzewu, ale też nie ma o czym pisać

do deuteru piszę raz w miesiącu przypominam się w sprawie tuleji do wózka - non stop brak odpowiedzi

jeśli chodzi o tylne poprzeczne wahacze (góra/dół), szukamy w kolegą używanych wahaczy, żeby mieć jakieś 'w ręku' i ogarniemy temat co z czym się je! najgorzej będzie ze sworzniami, jeśli sie okaże ze jest niedemontowalny to sprawdzimy opcję regeneracji
Odpowiedz
#15
(01-18-2017, 3:16 )frajcik napisał(a): dawno nie było odzewu, ale też nie ma o czym pisać

do deuteru piszę raz w miesiącu przypominam się w sprawie tuleji do wózka - non stop brak odpowiedzi

jeśli chodzi o tylne poprzeczne wahacze (góra/dół), szukamy w kolegą używanych wahaczy, żeby mieć jakieś 'w ręku' i ogarniemy temat co z czym się je! najgorzej będzie ze sworzniami, jeśli sie okaże ze jest niedemontowalny to sprawdzimy opcję regeneracji

Frajcik, jest gość co ma chyba ze 4legendy rozebrane (dzwoniłem do niego w sprawie skór, ale zeszło na temat zawieszenia itp. Mówił że ma kompletne wachacze)
Jak coś to gdzieś mam nr. Ewentualnie zobacz na olx Powinno być ogłoszenie (chyba z Chełma)
Co do Deutera to ciężki z nimi kontakt, próbowałem ogarnąć tam koło pasowe i koniec końców kupiłem używke. Z tego co pamiętam to najlepiej wysłać im cały element wtedy to ogarną najszybciej.

Co do poli to jest jeszcze opcja powerflexa z Wrocławia i Mpbs obie firmy robią ma zamówienie pojedyńcze sztuki.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#16
czekamy na te wahacze, braliśmy chyba wlasnie od tego goscia o ktorym piszesz z okolic warszawy czy bodajże z bielan
jak już będą na stole to wszystko sie rozbierze i pomierzy, wydaje mi się, że tuleje utoczymy sobie normalnie z rolki (musze wtedy koniecznie pospisywać wymiary)
jedyna przeszkoda jaka pozostanie to sworzen

moze juz dawno temat bylby zamkniety ale nie chcemy unieruchamiac zadnej coupety, pozatym jeden komplet wahaczy na zapas zawsze sie przyda, przy czym kupeta kumpla ma już takie luzy z tylu, że nie jeździ od prawej do lewej więc temat zaczyna się robić pilny Oczko

na wiosne trzeba bedzie ruszyć z przodem

swoja droga, w grudniu wymienilem za jednym zamachem caly przod z tego co dalo sie kupic tj:
swożnie dolne (ojodo)
górne wahacze (ruvile)
drążki kierownicze (jpn)
końcówki drążka (ctr)
osłony drążków kierowniczych

co sie okazało, odrazu po wymianie jeszcze zanim zrzucilem kupete z podnosnika byl juz gigantyczny luz na drążku kierowniczym
po zalozeniu kolejnego drążka było elegancko i gablota pojechala na zbieżność

zrobiłem od wtedy 400-500km i znów mam luz taki, że boję się jeździć, jak łapię za prawe koło i ciągam na boki to słyszę te pukanie
podejrzewam ponownie drążki kierownicze, bo poraz kolejny (ach ja głupi) założyłem jpn bo tylko do dalo sie kupić na już

piszę to, żeby przestrzec kolegów przed tymi drążkami, jednocześnie liczę, że ktoś może ma namiar gdzie można kupić coś solidnego
obawiam się, że będę zmuszony założyć spowrotem jeden ze starych drążków bo jeden nie był wybity, a nie mam żadnej alternatywy żeby coś kupic
Odpowiedz
#17
Udało się komuś ogarnąć tuleje o których pisał frajcik z dolnego przedniego wahacza które siedzą w sankach?
Odpowiedz
#18
Potrzebuje dwie tulejki tył jak w pierwszym poście n zdjęciu. Sworznie zrobiłem w zielonce dzięki za podpowiedź. Poszukuję jeszcze łączników stabilizatorów na tył
Odpowiedz
#19
(05-16-2017, 23:21 )Garek napisał(a): Potrzebuje dwie tulejki tył jak w pierwszym poście n zdjęciu. Sworznie zrobiłem w zielonce dzięki za podpowiedź. Poszukuję jeszcze łączników stabilizatorów na tył

tulejki do lacznikow staba pasuja chyba od crx'a
Odpowiedz
#20
znalazłem wszystko na tedgum.pl pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości