Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmuchneło uszczelkę... już wiadomo że na pewno.
#21
Ja tam za uszczelki dałem 500 zł (głowica + kolektory) + robota we własnym zakresie.
Udało się - co prawda z powtórką z rozrywki po niecałych 2 latach, ale nie przez źle zrobioną robotę(ot taki nieszczęśliwy zbieg okoliczności) xD
Planowanie głowicy... dałem około 1000 zł za obie + wymiana uszczelniaczy i 1 zaworu (ale ponoć planowania wymagała tylko 1 i to tak ledwo ledwo).
Jeśli jest tu ktoś z podkarpackiego to polecam warsztat w Sanoku. Głowica splanowana, wymyta, wyglancowana (niestety razem ze znakami od rozrządu xD).

Ale też myślałem nad silnikiem zamiast remontu ;p
Odpowiedz
#22
Magnaflow i custom cenowo też wychodzą podobnie. To już wyjdzie w praniu, ale skłaniam się na OEM przelot z kwasu.
Polerka? Bez szans, żadna maszyna tego nie ogarnie, trzeba jechać prawie do gołego i kłaść wszystko na nowo, tak spieprzonego lakierowania jeszcze nie widziałem... A szkoda bo tam gdzie lakier jest oryginalny jest piękny... Bardzo ładny kolor i prawdziwe lustro.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#23
No niestety ja sam tego nie zrobię bo najnormalniej w świecie nie mam gdzie... A szkoda bo mnie kusi ;-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#24
Wygląda przyzwoicie, sierpy z tyłu chyba jednak były już robione?
Zdejm znaczek z klapy, będzie miodzio.
Kolor piękny. Jak trzyma się wnętrze?
Odpowiedz
#25
Nadkola pewnie że były robione, ale jest naprawdę ok, w miarę to ogarnięte, rudej jako tako nie ma ewentualnie lekkie naloty ale to tylko do wyczyszczenia bo wżerów nigdzie nie ma...  Niestety przy okazji tej roboty spieprzono po całości lakier do przetłoczenia... auto właśnie na tym dużo traci. Maska bardzo licha (wgniotki i źle zmatowiony podkład, porobione "cycki" itp. generalnie trzeba jej nowej,  przednie nadkola źle przygotowane i do d..y wyprowadzone... fale Dunaju ale do uratowania, prawe tylne drzwi tak jak nadkola przednie po całości kibel. Generalnie trzeba jej dobrego lakiernika, blacha ok tylko szlif, szpachlowanie, szlif, podkład, lakierowanie i polerka. Podłoga zdrowa, progi ładne... koszt? od 4000zł w górę.
Wnętrze?? fotele wołają o pomstę do nieba, przednie podarte ( siedziska ) reszta ok, jednak tapicer wycenił wszystko na 2400zł i 3tygodnie roboty, szycie + wypełnienie ubytków i lakierowanie całości na jeden kolor. I na koniec pranie wnętrza (doprowadzenie do stanu salonowego około 800zł)

Co do koloru masz rację, bajka z dymionymi szybami na lekki brąz i jasnym wnętrzem pięknie wygląda. Tym bardziej że ma tendencje bardziej do efektu chromu niż lakieru metalicznego czy perły.

   

tu fotka, ale słaba Smutny mniej więcej wiadomo o co chodzi.

Jest co robić z autem, nudzić się nie będę z drugiej strony ma 20lat... więc cudów nie oczekuje, miałem już japońca i wiem jak jest z blachą w tych autach.

Znaczek można tak po prostu usunąć? przecież tam jest podczerwień jak w klamkach, jakaś dziura nie zostanie po kabelkach? Oczko
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#26
Tylko taka drobna sugestia w razie lakierowania. Sam już nie pamiętam, bo nie robiłem tego sam, ale pewnie dziureksy zostają. Tym niemniej efekt zacny... http://honda-legend.pl/attachment.php?aid=101
Odpowiedz
#27
Zanim dojdę do lakierowania to trochę wody w Wiśle upłynie, byłoby na wiosnę ale uszczelka pod głowicą zrobiła niespodziankę i budżet się sypną Uśmiech
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#28
Co się odwlecze to nie uciecze Oczko
Odpowiedz
#29
To prawda, jak męczyłem to w garażu, to cała dupa wystawała za drzwi przykryta folią ;D
Odpowiedz
#30
Paczka szczęścia dotarła :-)

   

-Komplet uszczelek góry silnika
-Rozrząd (rolka+pasek+pompa wody)
-6X świece
-Nowe filtry (olej, powietrze, paliwo)
-Komplet trzech pasków klinowych

Wielkie podziękowania dla pawelszczecin Uśmiech

Teraz tylko to wszystko założyć :-) a wcześniej rozłożyć silnik i splanować głowice. Niestety człowiek który miał to zrobić pojechał na urlop Zły ale jemu też się należy :-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości