Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, Kaczor i Legend Coupe G1
#1
Witam wszystkich!!!

Na forum kilka postów już napisałem ale lepiej późno niż wcale...
Mam na imię Sylwek znajomi mówią mi Kaczor. Rocznik 87 więc jeszcze nie doświadczony.
Studiuję mechanikę i budowę maszyn, teoretycznie pojęcie o mechanice posiadam. Ale jak to na studiach bywa: teoria, teoria i jeszcze raz teoria... a praktyki w warsztacie miałem miesiąc, głównie zmieniając olej i klocki Uśmiech

No ale o mnie dość, teraz najważniejsze Uśmiech Honda Legend Coupe C27A. Moje pierwsze auto, przesiadłem się z motocykla Honda VT500C. Zamiłowanie do marki i do silnika w układzie V zostało, przypadkiem znalazłem Legende. Nie szukałem nawet auta, bo kwotę do wydania miałem malutką. Ale znalazłem 2 sztuki KA3, obie w zasięgu ręki, jedna w manualu i o 800zł tańsza w atomacieu. Niestety za długo się zastanawiałem i straciłem okazje na manuala. Jednak nie mogłem się oprzeć, lubię starsze auta, a silnik V6 bardzo zachęcał (może to V8 ale i tak robi swoje).

Nie jestem typem który szuka ideału. Zresztą mając 4tys PLN nie spodziewałem się, że znajdę coś super, albo trafię na okazje. Za 3000zł mam 20 letnią legendę Uśmiech Na pewno nie lata tak jak wasze, ale jak na swoje lata trzyma się. Więcej o niej wolnym czasem, w odpowiednim dziale, i z fotkami oczywiście.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Odpowiedz
#2
Witamy, witamy Duży uśmiech Fajnie widziec nastepna I gen w klubie Duży uśmiech No i czekamy na zdjecia
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
Coupe w I gen jest bardzo ładne. wyposażeniem bardzo daje rade, IMO bardzo ładna linia, pokusze sie o stwierdzenie ze tył tego auta jest mega zajebisty, no i te drzwi bez ramek ech... śliczności Uśmiech
Spokojnego i bezawaryjnego uzytkowania zyczę Uśmiech
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#4
Witam witam. Zacne auto i przyznam, że zastanawiałem się nad takim tylko, obawa o części mnie zniechęciła. Satysfakcjonującego użytkowania.
Odpowiedz
#5
Witam klubowicza z centralnej Polski i jakby co zapraszam na mini spot gdzies w pół drogi między Łodzią a Łowiczem. Satysfakcji z jazdy życzę i pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Ja również witam kolegę. Możemy zrobić mini-spot w Wawce albo ustawić się z Peterem gdzieś w pół drogi Duży uśmiech
Daj jakieś zdjęcia swojego auta Uśmiech
Odpowiedz
#7
Popieram te idee w 100%. Jakby co mam wolny weekend 21/22.11 A Łowicz jesienia to piekne miasto, kupe lat tam jeździłem 8-)
Odpowiedz
#8
W swoim rodzinnym mieście bywam bardzo nieregularnie. Większość czasu poświęcam na studiowanie w Warszawie, dlatego tu na razie większe szanse na mini-spot. Ale ogólnie pomysł bardzo dobry.

Co do części to nie jest tak źle, karoseria może być problemem bo to już prawie 20 lat po zakończeniu produkcji, ale silnik, skrzynia do 1990 były przecież montowane w Roverze 827. Jeszcze się nie orientowałem, ale z zawieszeniem i układem kierowniczym też raczej nie będzie problemu.

Victor i Abisal napisał(a):Coupe w I gen jest bardzo ładne. wyposażeniem bardzo daje rade, IMO bardzo ładna linia, pokusze sie o stwierdzenie ze tył tego auta jest mega zajebisty, no i te drzwi bez ramek ech... śliczności
Zgadzam się, jak na tamte lata to coś pięknego...
Odpowiedz
#9
kaczors18 napisał(a):Niestety za długo się zastanawiałem i straciłem okazje na manuala.

Może nie ma co żałować, wiele słyszałem opinii, że ręczne skrzynie nie sprawdzały się i bardzo szybko kończyły swój żywot. Natomiast automaty są dłuugowieczne.
Ja przynajmniej chcę wierzyć w te opinie, choć też wolę manuale a trawił sie automat Uśmiech

Co do części nie ma większego kłopotu. Te eksploatacyjne można dostać w sklepach, również zamienniki, troszkę używanych. W najgorszym przypadku zostaje aso Oczko
Co do body to faktycznie może być ciężej, ale łatwizny tak się nie ceni Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#10
Też gdzieś słyszałem teką opinie o manualu. Ale gdyby się znalazła z rovera 827 trochę młodsza niż 20 letnia, to bym się zastanowił.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości