Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mapy 2016 ver.3A0
#11
Testował ktoś te mapy, dużo zmian?
Odpowiedz
#12
w sierpniu testowałem polska, niemcy, szwajcaria prawie 5500km nigdy nie zawiodła i na remontach (szczególnie w niemczech) dawała radę. Jedyny plus był dla mnie taki, że po aktualizacjach bedąc w szwajcarii nie musiałem zmieniać płyty. Szwajcaria po aktualizacji była również na płycie w europie wschodniej.
Odpowiedz
#13
Czyli rozumiem że także nasze drogi zostały zaktualizowane? A jak ta wersja ma się do poprzednie bodajże v3.90 zupełnie inne oznaczenie A30
Odpowiedz
#14
(09-15-2016, 5:16 )kala40 napisał(a): Czyli rozumiem że także nasze drogi zostały zaktualizowane? A jak ta wersja ma się do poprzednie bodajże v3.90 zupełnie inne oznaczenie A30

Okolice Warszawy niestety nie są aktualne nadal.
Odpowiedz
#15
Oznaczenie 3.A0, a nie A30. Kolejny numer po 3.90 po prostu
Odpowiedz
#16
Jechałem przez Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Włochy. Dała radę, choć raz dziwną drogę wybrała. Minimalne rozbieżności z google maps.
Odpowiedz
#17
Szanowni Państwo, kolega kolegi nie odebrał zamówionych płyt wersji 3A0, oddam po kosztach.
Zainteresowanych zapraszam na PW.
Odpowiedz
#18
Żarówka 
Witam,
Mam problem z tymi mapami, po włożeniu płyty mam komunikat:

 DVD Disc reading error
 (incorrect DVD Disc)
 please consult your dealer.

Płyta (nagrywana) ale podobno działa - u mnie nestety nie.
Czytnik jest na pewno OK - Oryginalny NAVTEQ 2009-2010 działa bez problemów.
Podobno w starszych wersjach Soft'u (samochód z 2006) trzeba przeprowadzić jakąś procedurę aktualizacyjną.
Znalazłem coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=LyKR8vgW_X8

Probował ktoś z Was?
Odpowiedz
#19
Żarówka 
Dodam tylko, że to Diagnostic Menu oczywiście działa w też Legendzie (i jest tam mnóstwo innych ciekawych rzeczy), ale nie wiem czy to opcja 'Download' zadziała.
Odpowiedz
#20
U mnie też nie idzie niestety
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości