Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mapy 2016 ver.3A0
#21
(02-13-2017, 23:17 )robertg77 napisał(a): Witam,
Mam problem z tymi mapami, po włożeniu płyty mam komunikat:

 DVD Disc reading error
 (incorrect DVD Disc)
 please consult your dealer.

Płyta (nagrywana) ale podobno działa - u mnie nestety nie.
Czytnik jest na pewno OK - Oryginalny NAVTEQ 2009-2010 działa bez problemów.
Podobno w starszych wersjach Soft'u (samochód z 2006) trzeba przeprowadzić jakąś procedurę aktualizacyjną.
Znalazłem coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=LyKR8vgW_X8

Probował ktoś z Was?

u mnie ze starej wersji musiałem download robić bo wyskakiwało dvd disc error Uśmiech
Odpowiedz
#22
(02-14-2017, 6:14 )Damianos1200 napisał(a):
(02-13-2017, 23:17 )robertg77 napisał(a): Witam,
Mam problem z tymi mapami, po włożeniu płyty mam komunikat:

 DVD Disc reading error
 (incorrect DVD Disc)
 please consult your dealer.

Płyta (nagrywana) ale podobno działa - u mnie nestety nie.
Czytnik jest na pewno OK - Oryginalny NAVTEQ 2009-2010 działa bez problemów.
Podobno w starszych wersjach Soft'u (samochód z 2006) trzeba przeprowadzić jakąś procedurę aktualizacyjną.
Znalazłem coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=LyKR8vgW_X8

Probował ktoś z Was?

u mnie ze starej wersji musiałem download robić  bo wyskakiwało dvd disc error Uśmiech

Wyjaśnij proszę co znaczy download zrobić.
Odpowiedz
#23
wchodzisz do menu diagnostycznego i tam znajdziesz zakładkę odpowiedzialną za aktualizację płyt. U mnie pomogło.
v6
Odpowiedz
#24
(02-14-2017, 8:46 )Legend95 napisał(a): wchodzisz do menu diagnostycznego i tam znajdziesz zakładkę odpowiedzialną za aktualizację płyt. U mnie pomogło.

Wchodziłem w menu . Tylko nie bardzo widzę tam zakładki tego typu. Jsk się owa zakładka nazywa?
Odpowiedz
#25
(02-14-2017, 9:45 )Putynek napisał(a):
(02-14-2017, 8:46 )Legend95 napisał(a): wchodzisz do menu diagnostycznego i tam znajdziesz zakładkę odpowiedzialną za aktualizację płyt. U mnie pomogło.

Wchodziłem w menu . Tylko nie bardzo widzę tam zakładki tego typu. Jsk się owa zakładka nazywa?

Zakładka nazywa się Version tak jak jest na filmiku i dalej dokładnie tak samo.
Wczoraj właśnie udało mi sie w ten sposób zaktualizować Software z ver. 2.52.00 do 2.94.00 i mapy 3.A0 już działają.
Ważne aby podczas aktualizacji nie gasić silnika/wyłączać zapłonu aż system się do końca nie zaktualizuje - inaczej mogą być duże problemy.

Mam jeszcze pytanie, wie ktoś może czy ta funkcja Download bierze nową wersję Soft'u z płyty DVD czy z satelity (teoretycznie jest taka możliwość), bo jak bierze z płyty to mając np. jakąś błędnie "zpatchowan'ą" wersję możemy popsuć sobie cały system (navi, audio, i wszystko co jeszcze tam jest).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#26
(02-16-2017, 20:00 )robertg77 napisał(a): Mam jeszcze pytanie, wie ktoś może czy ta funkcja Download bierze nową wersję Soft'u z płyty DVD czy z satelity (teoretycznie jest taka możliwość), bo jak bierze z płyty to mając np. jakąś błędnie "zpatchowan'ą" wersję możemy popsuć sobie cały system (navi, audio, i wszystko co jeszcze tam jest).

Z płyty bierze, z satelity to by było zbyt piękne Oczko
Odpowiedz
#27
Czyli rozumiem, że wkładamy piracką płytkę i gdy ona znajduje się w czytniku wciskamy Version i Download?
Odpowiedz
#28
odrazu "piracką", jest to wersja lekko posłodzona.
Odpowiedz
#29
A czy przy zmianie softu widać jakieś różnice w pracy lub w wyglądzie wyświetlacza audio? Co daje ta zmiana?
Odpowiedz
#30
Wszystko śmiga ? zmian brak w wygladzie... A szkoda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości