Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mapy 2016 ver.3A0
#41
ok sprobuje
Odpowiedz
#42
Spróbuj poruszać szczotkami osłonko przy wejsciu ja ruszałem drugą płytą po prostu tworzywo się usztywniło ze starości
Odpowiedz
#43
Cześć,
mam problem z aktualizacją w Acurze RL, na odpalonym silniku po włożeniu płyty( od Petera) jest tylko logo Acury i nie nie można wejść w menu diagnostyczne. Po ponownym uruchomieniu silnika jest to samo albo info o pobieraniu oprogramowania a następnie błąd i prośba o sprawdzenie dysku. Na oryginalnej płycie z 2005 roku wszystko działa i można sobie oglądać USAUśmiech.
Odpowiedz
#44
Ma ktoś może sprawdzone linki do wersji 3.c0 ???
Odpowiedz
#45
U mnie pojawił się problem z czytnikiem dvd w bagazniku. Nawi chodzila bardzo dobrze na płytce od Petera, ale od kilku dni coraz częsciej zaczął wyskakiwać komunikat error dvd. Tak wiec pomyslałem ze zabrudził się laser w czytniku dvd. Kupiłem płytkę, która niby wyczyści laser lecz to nic nie pomogło. Czy da sie taki czytnik rozkrecić i gdzieś oddać do regeneracji ? Dodam jeszcze że moja honda przestała głosowo przypominać aby zapiąć pasy czy tez o zaciągnietym hamulcu ręcznym. Pomoze ktoś ?
Odpowiedz
#46
(07-17-2019, 14:07 )plutonovy napisał(a): U mnie pojawił się problem z czytnikiem dvd w bagazniku. Nawi chodzila bardzo dobrze na płytce od Petera, ale od kilku dni coraz częsciej zaczął wyskakiwać komunikat error dvd. Tak wiec pomyslałem ze zabrudził się laser w czytniku dvd. Kupiłem płytkę, która niby wyczyści laser lecz to nic nie pomogło. Czy da sie taki czytnik rozkrecić i gdzieś oddać do regeneracji ? Dodam jeszcze że moja honda przestała głosowo przypominać aby zapiąć pasy czy tez o zaciągnietym hamulcu ręcznym. Pomoze ktoś ?

Miałem to samo, też czyściłem laser (sam rozbierałem czytnik) i to nie pomogło, okazało się, że płyta po dłuższym użytkowaniu się już trochę porysowała (też od Peter'a) - chociaż wizualnie nie wyglądała źle. Niestety dopiero nagranie na nowej płycie pomogło (Verbatim).
Odpowiedz
#47
Panowie po zmianie plytki na starą oryginalną czytnik dvd dziala normalnie, ale po kazdym odpaleniu samochodu wbija sie samodiagnostyka ktora nie moze sie wczytac. Czekałem nawet 30min na odpalonym silniku i caly czas "detecting..." reset aku nie pomógł.
Odpowiedz
#48
jedyne co mogę doradzić wypalić nową płytę na dobrej firmowej płycie, ja wypalam na  "plusach" Verbatim DVD+RL nigdy nie było problemu.
skoro u ciebie czyta oryginał to napęd jest ok. oczywiście nagrywanie z jak najmniejszą prędkością, dobrze jest też ustawić book type na DVD + , ale nie w każdym napędzie się da.
Odpowiedz
#49
Pojawiły się jakieś nowe mapki do navi ?
Odpowiedz
#50
3C.0 i co dalej ? Wiecie coś w temacie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości