Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarcze hamulcowe tył 310mm
#31
Cześć,

Temat już leciwy, ale mam sporą zagwostkę dotyczącą właśnie tarcz i klocków, więc może nie ma sensu zakładać nowego. Jeżdżę aktualnie Acurą RL KB2 i nadchodzi wielkimi krokami czas na wymianę przednich hamulców (wiem, że jesteśmy w dziale KB1, ale akurat w KB2 są  te same numery części). Z tego co udało mi się dowiedzieć to przednie tarcze różnią się rozmiarem między Legendem (300mm) a RL (320mm) więc naturalnie wersja euro nie będzie u mnie pasować. Ale co z klockami? W tym wątku wyczytałem, że koledzy sprowadzają zamiennie elementy właśnie od Acury RL. Wiadomo, że w internecie można znaleźć wiele głupot, ale na różnych stronach zarówno USA jak i PL podawane są te same wymiary. Zastanawiam się czy klocki euro będą pasować do mojego auta. Czy mają koledzy jakieś doświadczenia na tym polu?

Pytanie również o tytułowe tarcze tył 310mm - z tego co widzę to w przypadku obu modeli oryginalne tarcze występują w rozmiarze 282mm. To jak to jest z tymi tarczami 310mm?

Wiem, że zawsze najlepszym rozwiązaniem jest OEM i do mojej TLki zawsze ładowałem fabrykę, ale czasy teraz trudne, a jeździć trzeba, więc niestety na chwilę obecną muszę trochę pokombinować. 

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#32
Zerknij na https://www.coxmotorparts.co.uk/ - wysyłka do PL 19 GBP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości