Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarcze hamulcowe tył 310mm
#21
mam felgi w czarnym macie a drugie w graficie więc niech pylą Duży uśmiech

nie mogę się już doczekać tej paczki. Masz fotę Twoich tarcz?
v6
Odpowiedz
#22
(11-18-2016, 6:07 )Legend95 napisał(a): mam felgi w czarnym macie a drugie w graficie więc niech pylą Duży uśmiech

nie mogę się już doczekać tej paczki.  Masz fotę Twoich tarcz?

2 zdjęcia bez koła a 1 z kołem Uśmiech ja jeszcze dorzuciłem sobie przewody w oplocie Uśmiech

https://zapodaj.net/0b6c7909b7403.jpg.html
https://zapodaj.net/87d96ce624396.jpg.html
https://zapodaj.net/81a6be1446071.jpg.html
Odpowiedz
#23
te zdjęcie to widziałem już u Ciebie w temacie - sądziłem, że masz jakieś takie plenerowe Uśmiech

Przewody oplotowe stawiają jakiś opór montażu lub wymagają przeróbek mocowań do budy?
v6
Odpowiedz
#24
(11-18-2016, 8:32 )Legend95 napisał(a): te zdjęcie to widziałem już u Ciebie w temacie - sądziłem, że masz jakieś takie plenerowe Uśmiech

Przewody oplotowe stawiają jakiś opór montażu lub wymagają przeróbek mocowań do budy?

plenerowe zrobie przy okazji Uśmiech wielkiego oporu nie aczkolwiek jak sie pierwszy raz robi to trzeba kilka razy pomierzyć, żeby o nic nie obcierało Uśmiech, bo na początek robią wrażenia "z metra" ciętych Oczko a ja spasowałem pod stare mocowania od oryginalnych przewodów
Odpowiedz
#25
(11-19-2016, 1:32 )Damianos1200 napisał(a):
(11-18-2016, 8:32 )Legend95 napisał(a): te zdjęcie to widziałem już u Ciebie w temacie - sądziłem, że masz jakieś takie plenerowe Uśmiech

Przewody oplotowe stawiają jakiś opór montażu lub wymagają przeróbek mocowań do budy?

plenerowe zrobie przy okazji Uśmiech wielkiego oporu nie aczkolwiek jak sie pierwszy raz robi to trzeba kilka razy pomierzyć, żeby o nic nie obcierało Uśmiech, bo na początek robią wrażenia "z metra" ciętych Oczko a ja spasowałem pod stare mocowania od oryginalnych przewodów

Ładne podobają mi sie Oczko apropo panie zakonserwować budę prosze .
Odpowiedz
#26
(11-20-2016, 5:48 )dariusz2880 napisał(a):
(11-19-2016, 1:32 )Damianos1200 napisał(a):
(11-18-2016, 8:32 )Legend95 napisał(a): te zdjęcie to widziałem już u Ciebie w temacie - sądziłem, że masz jakieś takie plenerowe Uśmiech

Przewody oplotowe stawiają jakiś opór montażu lub wymagają przeróbek mocowań do budy?

plenerowe zrobie przy okazji Uśmiech wielkiego oporu nie aczkolwiek jak sie pierwszy raz robi to trzeba kilka razy pomierzyć, żeby o nic nie obcierało Uśmiech, bo na początek robią wrażenia "z metra" ciętych Oczko a ja spasowałem pod stare mocowania od oryginalnych przewodów

Ładne podobają mi sie Oczko apropo panie zakonserwować budę prosze .

kiedyś się zbiorę i porządnie to zrobię, bo dla mnie umycie i rzucenie baranka to nie zabezpieczenie Uśmiech
Odpowiedz
#27
(11-20-2016, 21:47 )Damianos1200 napisał(a):
(11-20-2016, 5:48 )dariusz2880 napisał(a):
(11-19-2016, 1:32 )Damianos1200 napisał(a):
(11-18-2016, 8:32 )Legend95 napisał(a): te zdjęcie to widziałem już u Ciebie w temacie - sądziłem, że masz jakieś takie plenerowe Uśmiech

Przewody oplotowe stawiają jakiś opór montażu lub wymagają przeróbek mocowań do budy?

plenerowe zrobie przy okazji Uśmiech wielkiego oporu nie aczkolwiek jak sie pierwszy raz robi to trzeba kilka razy pomierzyć, żeby o nic nie obcierało Uśmiech, bo na początek robią wrażenia "z metra" ciętych Oczko a ja spasowałem pod stare mocowania od oryginalnych przewodów

Ładne podobają mi sie Oczko apropo panie zakonserwować budę prosze .

kiedyś się zbiorę i porządnie to zrobię, bo dla mnie umycie i rzucenie baranka to nie zabezpieczenie Uśmiech

Kiedys moze byc za pozno ;( jakie środki polecasz ?
Odpowiedz
#28
środki to nie wszystko. Jeśli chcesz to naprawdę sumiennie zrobić to rozbierasz spód, potem piaskowanie, podkład, może być baranek, lakier i na koniec wosk Uśmiech jest to drogi "gips", ale jedyny moim zdaniem skuteczny sposób, bo umycie i zabezpieczenie barankiem albo jakimś innym środkiem to moim zdaniem tylko spowolnienie reakcji Uśmiech
Odpowiedz
#29
tylko nie ma sensu piaskować czegoś co nie ma rdzy.

Wg mnie wystarczy wyczyścić, odtłuścić, położyć podkład antykorozyjny i na to baraninę
v6
Odpowiedz
#30
(11-21-2016, 6:08 )Legend95 napisał(a): tylko nie ma sensu piaskować czegoś co nie ma rdzy.

Wg mnie wystarczy wyczyścić, odtłuścić, położyć podkład antykorozyjny i na to baraninę

Zgadzam sie i co 2 ,3 Lata zabieg powtarzać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości