Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend ll Coupe KA8 3,2 6V 92
#11
ET40 i szerokosc wieksza niz 7 cali bedzie Ci wystawac, to na podstawie mojej dzisiejszej wycieczki po felgi:/
Odpowiedz
#12
(09-01-2016, 23:00 )Makukrak napisał(a): ET40 i szerokosc wieksza niz 7 cali bedzie Ci wystawac, to na podstawie mojej dzisiejszej wycieczki po felgi:/

A ty jakiego rozmiaru felg szukasz? Ja w sumie będę malował auto wiec tylne nadkola mógł bym ciut szersze zrobić.
http://allegro.pl/felgi-5x114-3-9jx20-et...03864.html
Odpowiedz
#13
20 za duże :/ średnio to może wyglądać
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#14
Ja dzis ogladalem 18", szerokosc po 7.5", ET 45, przod wystawal z 2 cm na zewnatrz, tyl tez troche wystawal,ale na upartego by mogl byc. Tyle ze ja mam OEM-owy zawias,nic nie bylo zmieniane. OEM felga 15" ma ET 65, jak w dostawczakachUśmiech
Odpowiedz
#15
Dlatego tak jest, bo oem 15cali musi wejść na zacisk 2tłoczkowy. Specjalnie tak zrobili, poza tym na początku lat 90-tych 15cali to było dużo. Teraz czasy się zmieniły, chyba nowy Jazz nawet idzie na oem 16. calowych kołach.
Odpowiedz
#16
Nie bardzo widze zwiazek pomiedzy ET a zaciskiem, zacisk i tarcza determinuja tylko srednice felgi, natomiast tutaj jest kwestia rozstawu kol i to wraz z obrysem nadwozia wyznacza ET. Pozostaje tylko pytanie, czemu japonce robiac tak ladne auto wsadzili do niego tak szpetne felgi aluminiowe. Juz lepiej wygladaloby na poszerzanych stalowkach z Poloneza.
Odpowiedz
#17
Wydaje mi się, że jest związek z ET bo jak będzie za małe to spotka Ci się zacisk hamulcowy z felgą. Mialem taki przypadek w Jazzie, gdzie chciałem założyć felgi od CRXa EE8 i się nie dało właśnie ze względu na niewłaściwe ET.
Odpowiedz
#18
(09-01-2016, 23:58 )Makukrak napisał(a): Ja dzis ogladalem 18", szerokosc po 7.5", ET 45, przod wystawal z 2 cm na zewnatrz, tyl tez troche wystawal,ale na upartego by mogl byc. Tyle ze ja mam OEM-owy zawias,nic nie bylo zmieniane. OEM felga 15" ma ET 65, jak w dostawczakachUśmiech

parametry felgi bardzo fajne, przód przy obniżeniu (zrobią się negatywy) byłby na równo z błotnikiem, tył minimalnie schowany Uśmiech
Odpowiedz
#19
Temat felg i ET można drążyć i drążyć Oczko
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#20
Przymiarka stacji multimedialnej.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości