Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend ll Coupe KA8 3,2 6V 92
#21
Czekam na efekt końcowy montażu stacji :-) sam zastanawiam się nad jakimś Chińskim kombajnem, mam wrażenie że cokolwiek innego się wsadzi w miejsce oryginału będzie lepiej grało...
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#22
Ciekawe musszę obadać w jakich rozmiarach to mozna dostac Uśmiech moze wymienie swoja centralke na takie cos Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#23
(09-11-2016, 3:51 )Shadows napisał(a): Ciekawe musszę obadać w jakich rozmiarach to mozna dostac Uśmiech moze wymienie swoja centralke na takie cos Uśmiech

To jest wsadzone w seryjne miejsce fabrycznego radia bez jakich kolwiek przeróbek. Wsadziłem to tak na razie w sumie po to by tylko sprawdzić czy działa Oczko Zjadę do pl to kupie jakieś głośniki na front bo te co mam wyzionęły ducha... w sumie w domu mam HERTZ ESK 165 wiec pewnie one zagoszczą w drzwiach i tu do was pytanie czy 16,5 cm podejdzie do legenda bez dłubania?
I jeszcze jedno pytanie co to jest na foto to głośniki syczki czy jasieś sensory klimy?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#24
Glosniki czy gwizdki jak je tam zwal. Z tym sensorem klimy dowalilesUśmiech
Odpowiedz
#25
Oj tam zaraz dowaliłem. W bmw na suficie mam sensory (czujniki) ultradźwiękowe alarmu wiec i tu może coś siedziećOczko
Jeśli to syki czemu z lewej strony jest jakby jedno dziurkowanie a z prawej dwa?
Dzisiaj troszkę poczyściłem kanapę i fotele. W tygodniu zabiorę się za malowanie foteli, kanapa zostaje jak jest może tylko jakiś krem koloryzujący.
Wiec możne znowu dowalę coś głupiego, czy ktoś prał lub czyścił pasy bezpieczeństwa?
No i czy nikt nie wie co z tym centralnym gdzie się wpiąć z druga centralka?
Zostanie mi chyba rozebranie drzwi obczajenie kolorów kabli i szukanie jej gdzieś pod deska rozdzielczą.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#26
Zazwyczaj jak oddajesz auto na pranie tapicerki to normalnie piorą pasy Uśmiech odkręcają rozsuwają szczotka jakis srodek i jadą potem płukanie i odciagnie wody i schną ...parę razy widziałem jak na myjniach tak robili
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#27
Nie nabijam sie wcale, ja kiedys myslalem ze czujnik temperatury to ta kulka na srodku na podszybiuUśmiech Potem jakos trafilem na opis w manualu i jakiez bylo moje zdziwienie. Caly czas myslalem sobie, jak to mozliwe,zeby czujnik temperatury byl wystawiony na slonceUśmiech
Odpowiedz
#28
Honda już w PL!!!Oczko
Niżnej macie kilka fotek odświeżonych foteli.
Ps. Czy można dodawać więcej jak pięć zdjęć?

Pojeździłem honda po kilku lakiernikach odwiedziłem też salon hondy i oto kilka informacji.

Koszty lakierowania karoserii, konserwacja podwozia i impregnacja profili zamkniętych itd to od 7,5tys zł do 10tys. PLN większość lakierników powiedziało że lepiej antenki się pozbyć bo odpada jeden wrażliwy punkt a zawsze jak coś można ja potem dostawić.
Przednia szyba w salonie 2,3tys zł
Kluczyka dorobić nie mogęSmutny zaproponowali serwisowy bez przycisku otwierania koszt 350zł taki posiadam wiec ...
A tu jeszcze parę pytańOczko

Czy można gdzieś kupić zestaw gum poliuretanowych do KA8 ?
Jeśli niema takowych gdzie i jakie gumy kupujecie do swoich zabawek.
Potrzebuje jeszcze kilka gratów takich jak:
Filtr ASB o ring i uszczelka do tego
Z 5litrow oleju do skrzyni
Olej do dyferencjału
Płyn chłodniczy
Płyn wspomagania
Płyn hamulcowy
Ktoś ma jakiś dostęp takich gratów?

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#29
Poliuretany w Olkuszu, plyny albo w ASO albo w haparts.pl.
BTW, twoje fotele zrobily na mnie wrazenieUśmiech Ja szybe przod mialem odrobine taniej w ASO, ale to bylo w 2011 chyba, ostatnio znalazlem fakture na ponad 1800.
Odpowiedz
#30
faktycznie foteliki są śliczne.

filtr do ASB brałem z US - oryginał kosztował 100pln z wysyłką.

Niedawno rozeznałem oleje - haparts najtaniej. A potrzebowałem prawie 20 litrów Smutny

Zastanów się nad polibuszem, znacznie utwardza samochód, jestem zdecydowanym przeciwnikiem tychże, chyba, że godzisz się na brak komfortu i pogorszenie tłumienia ogólne.
Raczej guma, z dużym naciskiem na OEM.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości