Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend ll Coupe KA8 3,2 6V 92
#31
(09-24-2016, 7:48 )Legend95 napisał(a): faktycznie foteliki są śliczne.

filtr do ASB brałem z US - oryginał kosztował 100pln z wysyłką.

Niedawno rozeznałem oleje - haparts najtaniej. A potrzebowałem prawie 20 litrów Smutny

Zastanów się nad polibuszem, znacznie utwardza samochód, jestem zdecydowanym przeciwnikiem tychże, chyba, że godzisz się na brak komfortu i pogorszenie tłumienia ogólne.
Raczej guma, z dużym naciskiem na OEM.

Jakiś namiar na sklep z filtrem?
I jaki jest nr filtra, o ringu i uszczelki pod ASB?
Odpowiedz
#32
kupowałem na ebay.com

szczegóły nt numerów i uszczelek znajdują się w dziale poświęconym wymianie oleju w skrzyni.
v6
Odpowiedz
#33
Nowe koła na aucieOczko
Co o tym myślicie?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#34
Jest ok Uśmiech na pewno lepiej niż oem felgi te co były Oczko
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#35
koła ładne, gdyby środek felgi pacnąć w jakiś kolor zostawiając polerowane ranty, byłoby chyba jeszcze lepiej
Odpowiedz
#36
Hmmm za ładny lakier żeby je malować. Nie podoba mi się tylko ten przeswit z przodu między kołem a blotnikiem. Tył jest ok. Jakiś pomysł co z tym zrobić?
Odpowiedz
#37
Niższe sprężyny tylko pytanie czy Ci opony nie będą tarły wtedy bo widzę że mięcha dużo
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#38
zrobia mu sie negatywy i nie bedzie tarło

możesz opuścić też sam przód (koło 2cm) na widełkach skracając pierścień dystansowy z mocowaniem pod przewód hamulcowy, stary trick działający we wszystkich hondach
Odpowiedz
#39
Jakie sa parametry tych felg? Zrob zdjecie od frontu, zeby bylo widoczne czy wystaja poza obrys. BTW felgi ladne, nic nie maluj, pasuja takie jak teraz.
Odpowiedz
#40
(10-28-2016, 21:21 )Makukrak napisał(a): Jakie sa parametry tych felg? Zrob zdjecie od frontu, zeby bylo widoczne czy wystaja poza obrys. BTW felgi ladne, nic nie maluj, pasuja takie jak teraz.

Felgi 17 J8 z tego co mi wiadomo ET40 opony na tym 225/45 tył się ładnie chowa przód jakby wystaje jutro zrobię foto bo teraz już ciemno wódkę trzeba laćOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości