Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czeczen / W-wa
#11
Gdzieś w okolicach 20-22 listopada planuję być w Tarnowskich Górach. Jeżeli to nie jakoś strasznie daleko od Ciebie, to możemy się ustawić na spotkanie (nawet gdzieś w pół drogi), żebyś sobie obejrzał jak to wygląda.

Jeżeli wolisz, żebym przekazał Ci to info netem, to napisz na PW czego konkretnie potrzebujesz.

Zdrowie!
S.
Odpowiedz
#12
O!

to jest pomysł, jeśli będę mieć trochę wolnego czasu to oglądnę na żywca Uśmiech

jeśli wiesz, w jaki sposób jest układ DRL u Ciebie rozwiazany to proszę o opis bo niebawem auto do całości składam, światła też i mam nadzieję uruchomić DRL. moja Acura też z Kanady się wywodzi, więc powinna mieć światła do jazdy dziennej, powinna... od 93' w Polsce zrobiło swoje Oczko
v6
Odpowiedz
#13
W "Tarnoskich" będę od ok. południa w piątek 20.XI do późnego popołudnia w niedzielę 22.XI. Jeżeli będziesz miał chwilę czasu to się spotkajmy, bo prawdę mówiąc nie mam pojęcia jak Ci to opisać jako że moja wiedza mechaniczno-elektryczna jest raczej mała.
Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem, to dogadajmy się na PW - wymienimy się numerami itd. Uśmiech
Odpowiedz
#14
Ok, to zdzwonimy się.

Zapodaj mi Twoje namiary na PW.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości