Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć! :-)
#1
Witam wszystkich serdecznie Oczko

od niedawna (ok 8 miesięcy) jestem właścicielem Hondy Legend Coupe 93 KA8A Oczko

Droga z autem była ciężka ale warta wysiłków, pojazd nabiera kształtu.

Pozdrawiam również kolegę Marcina z Krakowa od czerwonego coupe poznanego niedawno na Klasykach! Oczko 

                   
Odpowiedz
#2
Cześć !
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#3
Cześć ! właśnie widziałem Twoje KA8 na Klasykach byłem akurat z Marcinem tylko wcześniej się musiałem zwijać Smutny Mam nadzieję że do zobaczenie na mieście Duży uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#4
Czesc,
Mysle,ze w koncu spikniemy sie we trojke na klasykach, a moze wczesniej w tygodniu, ja teraz jestem dyspozycyjnyUśmiech
Odpowiedz
#5
Witam,
Fajny felunek, jeszcze tylko gleba i będzie jak ta lala - co robiłeś z autem?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Cześć Peter, krótka lista:
- kompletny lakier + blacharka,
- całościowy przegląd mechaniczny plus wymiana płynów, rozrządu innych drobnostek które wyszły w trakcie,
- regeneracja układu hamulcowego - malowanie zacisków + komplety naprawcze, tarcze sportowe nawiercane i nacinane,
- wymiana sprężyn na czerwone od MTS obniżające ale na dystansie + 3cm - felgi idą równo z linią nadwozia a przednie wystają lekko więc o glebie mogę zapomnieć i w sumie nie chce Oczko
- kompletne car audio 4 + 1,
- masa innych drobnostek o których nie pamiętam.

Sporo planów na przyszłość już takich bardziej detali niż wielkich napraw - wymiana ramek szyb na świeżo chromowane, uszczelki itp itd Oczko
Odpowiedz
#7
No to szacun - fajne mody.
Daj jeszcze foty autka w pełnym świetle.
Odpowiedz
#8
Cześć
KA9 z 99'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości