Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zduńska Wola Legend KB1 POMOCY!!!
Witam wszystkich forumowiczów!!!

Mam wielką prośbę w tym tygodniu jadę oglądać LEGENDA nie ukrywam, że chciałbym żeby się szybko udało zakupić swoją perełkę.
stąd moja post LEgend stoi w Zduńskiej woli a, że to niedaleko Łodzi a wiemy ze troche tam KB1 jeździ mogłby ktoś z was powiedzieć czy warto jechać po to auto??

http://otomoto.pl/oferta/honda-legend-3-...yvOA7.html

notabene podoba mi się bo takiego zestawiania szukałem. A, że nie jest za dużo speców od tego auta jedyna pomoc w Was. nie zman się aż tak by móc coś na ten temat powiedzieć a wiem, że KB1 jest dobrze naszpikowane. co warto było by sprawdzić na co uważać. 

Proszę gorąco o pomoc, bardzo chętnie się odwdzięcze powiedzcie tylko czy warto.
A jeżeli ktoś z was mógłby ze mną podjechać to wogóle na rękach poniosęDuży uśmiech

Proszę o kontakt 695610912
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów!!!

Mam wielką prośbę w tym tygodniu jadę oglądać LEGENDA nie ukrywam, że chciałbym żeby się szybko udało zakupić swoją perełkę.
stąd moja post LEgend stoi w Zduńskiej woli a, że to niedaleko Łodzi a wiemy ze troche tam KB1 jeździ mogłby ktoś z was powiedzieć czy warto jechać po to auto??

notabene podoba mi się bo takiego zestawiania szukałem. A, że nie jest za dużo speców od tego auta jedyna pomoc w Was. nie zman się aż tak by móc coś na ten temat powiedzieć a wiem, że KB1 jest dobrze naszpikowane. co warto było by sprawdzić na co uważać. 

Proszę gorąco o pomoc, bardzo chętnie się odwdzięcze powiedzcie tylko czy warto.
A jeżeli ktoś z was mógłby ze mną podjechać to wogóle na rękach poniosę[Obrazek: biggrin.gif]

Odpowiedz
(08-30-2016, 18:30 )cyklop88 napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów!!!

A jeżeli ktoś z was mógłby ze mną podjechać to wogóle na rękach poniosę[Obrazek: biggrin.gif]

Cześć,

"uszkodzony silnik i skrzynia biegów" - ja bym się nie pchał w takie klimaty w tym samochodzie. Poza tym "NIE ODPOWIADAM NA E- MAILE I SMS kontakt telefoniczny" - czyli nic na piśmie.

Pozdrawiam,

Włodek
Odpowiedz
Za 19.900,00 zł wziąłbym ją na części - gdyby była sprawna.
Nie zawracaj sobie głowy takimi ofertami.
Zdrowe KB1 to wydatek rzędu 40-50 tys zł.
Odpowiedz
Ciężko będzie coś sprawdzić jeżeli skrzynia i silnik są uszkodzone... nie pojedziesz nim.
Wg. mnie za te pieniądze to ulep jakiś.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Jeszcze dziś rano gadałem z gościem i mówił że wszystko pięknie a cena był 35000 plus koszty. To dobrze że dziś nie wsiadLem i nie pojechałem
Odpowiedz
ladnie leci cena, juz 18900 Uśmiech pytanie czy za 20k nie postawisz jej na nogi - jestem przeciwnikiem takich ulepów ale jak ktoś umie... Oczko
Odpowiedz
uszkodzony silnik i skrzynia biegów
Odpowiedz
"(...)auto w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym godne polecenia(...)"

"(...)uszkodzony silnik i skrzynia biegów(...)"

żałosne
Odpowiedz
musimy ciągnąć tą samą dyskusję w dwóch róźnych wątkach ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości