Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tempomat
#1
Niestety w mojej Hani ten przydatny 'gadżet' nie działa. Taką już kupiłem. Przyciski wszystkie są ;> Jednak nie reagują na moje 'prośby'. Nie ma żadnych objawów, kontrolka się nie zapala. I znowu prośba do was. Czy ktoś już z tym walczył lub wie od czego zacząć i może się tą wiedzą/doświadczeniami podzielić.
Odpowiedz
#2
Proponuje zacząc od bezpiecznika, jesli to nie pomoze to manual do łapki i lecimy po kolei przekaznik, silniczek tempomatu, przelacznik, cos sie na pewno znajdzie.
Odpowiedz
#3
a sygnał dźwiękowy działa bez zarzutu?

skoro kontrolka nie zaświeca tzn, że nie ma prądu tu myslę, że to może być jw bezpiecznik, przełączniki lub taśma poduszki powietrznej pod kierownicą (sprawdź czy po przekręceniu kluczyka świeci się kontrolka z poduszek).
v6
Odpowiedz
#4
hmm... kiedyś rozbierałem kierownicę, taśma wyglądała dobrze, ale mówiąc szczerze nie przyglądałem się jej zbyt dokładnie. Klakson jest bez zarzutu, działa z obu stron. Rankiem sprawdzę lampkę od poduszek i może uda mi się wygospodarować trochę czasu na bezpieczniki.
Dzięki za info.
Odpowiedz
#5
A ja moze tak glupio sie spytam... :roll: Czy wlaczyles tempomata tym guziczkiem po lewej od kierownicy "cruise" ?
Jesli tak, to bardzo przepraszam ale nieraz sie zdazaja takie przypadki, wiec spytac sie zawsze mozna, nie Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
a ja zapytam jaki sygnał dźwiękowy ma być, bo u mnie tempomat działa elegancko ale nic nie piszczy?
Odpowiedz
#7
Jarek , Legend 95 miał na mysli sygnał klaksonu, gdyz w ten sposob mozna potwierdzic ewentualne uszkodzenia tasmy.
Odpowiedz
#8
Aaaaaa Duży uśmiech Dzięki Peter
Odpowiedz
#9
Co do guziczka, włączałem ten po lewej :> potem bawiłem się też przy kierownicy, ale efekt był taki sam, czyli żaden.
Sprawdziłem dziś kontrolkę od poduszek, a raczej zwróciłem na nią uwagę. Niestety nie zamrugała do mnie ani przez chwilę :> Coś mi się wydaję, że to może być grubsza sprawa...
Odpowiedz
#10
dokładnie, o "titek" chodziło Uśmiech

zakładam, że uszkodzeniu uległa taśma pod kierownicą i pomysłowy dobromir wywalił żarówkę z zegarów.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości