Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - W-wa
#1
Witam Was wszystkich,

Przymierzam się do zakupu, ale jeszcze nie wiem jakiego modelu Hondy... Myślę nad Prelude, civem i Legend'em oczywiście, który od zawsze bardzo mi się podobał. Jeszcze zobaczę, czy uda mi się znaleźć jakiś ciekawy egzemplarz...

Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
#2
Więc skoro zawitałeś na to forum, mozliwośc jest tylko jedna :!: Powodzenia w poszukiwaniach Uśmiech
Odpowiedz
#3
rozstrzał duży! Ale mam nadzieję, że w Legendzie skończysz Uśmiech

Pozdrawiam!
v6
Odpowiedz
#4
cifa nalezy odrzucić w przedbiegach Uśmiech zostaje do wybory Prelude i Legend. My własnie z preludy wskoczyliśmy do Legenda, i nie żałujemy decyzji Uśmiech więc szukaj, i jak mozesz to napisz nad jakimi generacjami sie zastanawiasz?
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#5
Dzięki za miłe powitanie Uśmiech

tylko i wyłącznie generacja numero II. W ciągu tego tygodnia widziałem 7 Prelud' i jednak "chyba" będzie Legenda! :mrgreen:
Civiki mi już odeszły...

Mam w planie obejrzeć 3 Legendy w moich okolicach, także oczywiście podziele się wrażeniami.

A teraz zaczynamy weekend!
Odpowiedz
#6
mam nadzieję, że znajdziesz jakiś fajny egzemplarz, szukasz Coupe?

też mi weekend... nie dość, że deszczowy to zimny i nieprzyjemny :roll:
v6
Odpowiedz
#7
A ja tam wskoczylem z Accorda Język

Witam na forum i zycze udanych polowow Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
Jak udało by mi się wyszukać jakieś fajne coupe, to był bym w niebo wzięty - pomażyć można...

Jednak przyznam Wam szczerze, że wczoraj jechałem rocznikiem 98' i nie wiem czy przypadkiem końcowy wybór nie padnie na tą właśnie generacje. Zobaczymy, czas pokaże.
Odpowiedz
#9
Nie poddawaj się tak szybko tylko cierpliwie szukaj II gen, bo jak kupisz co innego i zobaczysz gdzieś przypadkiem to auto, to będziesz żałował. Poza tym III gen jest dla emerytów Uśmiech
Odpowiedz
#10
Witaj.Ja przypadkiem zobaczyłem Legenda w Poznaniu i wtedy zainteresowałem się tym modelem.Pstryk...i akurat Stosek miał na zbyciu Duży uśmiech Wsiadłem i musiałem go mieć.Nie poddawaj się , bo warto...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości