Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony całoroczne.
#11
(10-20-2016, 18:08 )Grzesiek84 napisał(a): Temat opon rozwiązany. Kułem opony letnie a zimowe całkowicie sobie daruje nie będę jeździł zimaOczko A jak już wypadnie potrzeba to mamy takie zimy że i na letnich gdzieś się dojedzieOczko
A letnie kupiłem UNIROYAL RainSport 3 225/45R17

Oby się dobrze sprawdziły i życzę byś nie musiał jeździć zimą na letnich Oczko



Ja się tyle rozpisałem o Dunlopach a tu sie okazuje ze dla nowego wozidła w rozmiarze 255/35/18 wybór jest tak skromny że szok
Odpowiedz
#12
To Ja zapodam Wam moja opowieść która jak by nie było dotyczy opon Duży uśmiech

Poprzednią zimę której praktycznie w mieście nie było widać więc na lajcie wietrzyłem legenda ma letnich a jak było brzydko to stał w garażu ale poznałem laskę co mieszka za Krakowem i sobie tam do niej jeździłem wiadome potem się zostawało na noc itd ale pewnego ranka się budze u niej patrzę a tu dowaliło śniegu tyle że szok na tym górzystym wypizdowie co pług jeździ raz na dwa tygodnie a tu na 14 do roboty muszę jechać ujechałem nie całe 2km i Legend utknął w środku dupnej góry nie ma szans koła mielą absy srsy nie ma szans obróciłem się cudem u kogoś na podwórku (dzięki Bogu miał otwarta brame) i stoczyłem sie z powrotem i pojechałem busem przepizgało mnie tak że kupiłem najtańsze zimówki 18ki marki Zeetex Duży uśmiech i na tym wypizdowie dawały rade wyjechac w miare ciężki legend radził se tam ale długo się nie na testowałem bo tydzień po zakupie zimówek rozstałem się z laską Duży uśmiech a Zeetexy mam do dzisiaj Duży uśmiech jką pamiątke po zimie na wsi Duży uśmiech Dziękuję za uwage Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#13
(10-21-2016, 22:28 )Shadows napisał(a): To Ja zapodam Wam moja opowieść która jak by nie było dotyczy opon Duży uśmiech

Poprzednią zimę której praktycznie w mieście nie było widać więc na lajcie wietrzyłem legenda ma letnich a jak było brzydko to stał w garażu ale poznałem laskę co mieszka za Krakowem i sobie tam do niej jeździłem wiadome potem się zostawało na noc itd ale pewnego ranka się budze u niej patrzę a tu dowaliło śniegu tyle że szok na tym górzystym wypizdowie co pług jeździ raz na dwa tygodnie a tu na 14 do roboty muszę jechać ujechałem nie całe 2km i Legend utknął w środku dupnej góry nie ma szans koła mielą absy srsy nie ma szans obróciłem się cudem u kogoś na podwórku (dzięki Bogu miał otwarta brame) i stoczyłem sie z powrotem i pojechałem busem przepizgało mnie tak że kupiłem najtańsze zimówki 18ki marki Zeetex Duży uśmiech i na tym wypizdowie dawały rade wyjechac w miare ciężki legend radził se tam ale długo się nie na testowałem bo tydzień po zakupie zimówek rozstałem się z laską Duży uśmiech a Zeetexy mam do dzisiaj Duży uśmiech jką pamiątke po zimie na wsi Duży uśmiech Dziękuję za uwage Uśmiech
He he dobre, opony oponami ale czarna KA8 widzę, że nadal jest wabikiem na kobiety Oczko
Sorry za offtop...
Odpowiedz
#14
Cytat: czarna KA8 widzę, że nadal jest wabikiem na kobiety
Mimo swojego wieku nadal robi robotę Oczko
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#15
i tak BMW lepsze Duży uśmiech

prawdą jest to co piszesz bo zazwyczaj chińskie opony mają dosc wysoki bieżnik i dobrze radzą sobie w kopnym śniegu kosztem przyczepności na wszystkich innych nawierzchniach oraz kosztem trwałości
v6
Odpowiedz
#16
Legend Ka8 kusi kolejne pokolenia kobiet Uśmiech Ponadczasowe auto i tyle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości