Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Jestem szczesliwym posiadaczem Hondy Legend 2006. Mieszkam w Milton Keynes, UK 30 minut na polnoc od lotniska London Luton. Samochod kupilem 2 miesiace temu i sprawuje sie dobrze. Zapraszam na angielskiego Autotradera gdzie za 25-40k zl mozna kupic Honde Legend KB1 (2006-2009). Nie ma juz problemu z rejestracja anglikow w Polsce wiec nic nie stoji na przeszkodzie w zorganizowaniu sobie najtanszego KB1 w Europie. W tej chwili jest fantastyczna okazja: 2007 50k km przebiegu, pelny wypas (18' felgi, CMS, ADAS, wentylowane fotele) za £7.5k. Sam bym kupil ale niestety mam juz jedna. Zazwyczaj kolo 20 aut w tym 2-3 do kupienia prywatnie co jest znacznie tansza opcja.
Pozdrawiam
Bartek
Odpowiedz
#2
Cześć
KA9 z 99'
Odpowiedz
#3
Witam, fajnie, że zareklamowałeś Autotradera ale może cos więcej na temat swojego auta?
Odpowiedz
#4
Rocznik 2006, 50k mil przebiegu, garazowane, pasek rozrzadu wymieniany rok temu, dwoch poprzednich wlascicieli. Wlasciciel mocno leciwy przejechal 3k mil w czasie dwoch lat. Tylnie tarcze hamulcowe mocno przerdzewiale. W czasie ostatnich 3 lat auto bylo sporadycznie serwisowane i musialem nadrobic zaleglosci. Po przejechaniu 3k mil srednie spalanie wg komputera to 23.5 mpg (kolo 12 litrow).
Musialem wymienic akumulator bo stary niedomagal.
Komfortowy samochod z ktorego jestem naprawde zadowolony. Dajcie znac jesli macie konkretne pytania.
Odpowiedz
#5
Konkretnych pytań pewnie nie będzie.
Zapraszam do aktywnego korzystania z forum.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Witam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości