Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend ka7/8 lampy skyline
#1
Zróbmy małą burzę, co sądzicie a takich projektach? :-) pamiętam że gdy pierwszy raz zobaczyłem ka7 stwierdziłem że auto jest mega, ale tył trochę niedomaga poziomem estetyki do reszty auta (ka8 dużo ładniejsze ale też nie do końca)

Jest rozwiązanie...

Legend ka7/8 tylne lampy ze skyline'a

:-)

       

Nie chciałbym zostać Januszem tjuningu ale, kurczę naprawdę git majonez to wygląda :-D

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#2
Gust jest jak d$%a każdy ma swoją Duży uśmiech Ja osobiście bym czegoś takiego nie zrobił jestem zwolennikiem OEM+
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#3
Jak tyl KA8 Ci sie nie podoba, to powiem cos w stylu Tony Soprano: Get the fuck out of here!
Ten tyl jest nawet lepszy niz przod, kojarzy mi sie z ACURA NSX, ktora ujezdzal Mr. Wolf w pulp fiction,to co wrzuciles, to jest wieswagen tjuning, ale jak Krzysiek zauwazyl kazdy ma inne odczcucia estetyczne. Moze KA7 wyglada gorzej, ale od coupe'ty won z takim badziewiem.
Dla mnie wymarzony tyl to jest poprzednia generacja Legenda coupe lub Accord coupe IV generacji,pewnie dlatego,ze takiego kiedys mialem, to jest elegancja i styl.
KA8 moze byc poprawiana poprzez zalozenie lamp JDM z przodu, wtedy juz nic nie trzeba zmieniac, tyle tylko,ze one swieca zle,wiec trzeba zrobic soczewki. W tym jednym wzgledzie japonce nie popisali sie jak chodzi o europejski rynek, ale nawet na OEM przod wyglada agresywnie, jak na sportowa odmiane modelu przystalo.
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o G2 Coupe to widziałbym lampy RCR i pokrywę bagażnika od T2 z 3 światłem stop.... i jak dla mnie to jest zestaw powodujący opad szczęki.
[Obrazek: TL35.jpg]
v6
Odpowiedz
#5
Swojej też bym tego nie zrobił, ale jestem w szoku że taki ulep tak dobrze może wyglądać :-)
Gdyby to była np. Wersja wyposażenia brałbym w ciemno ;-)
Z resztą można się nabrać że to ori.

Ciekawosta, gdy swoje autko zabrałem na wizytę do "spa" :-zakładu zajmującego się detailingiem, postawiłem autko wśród innych oczekujących do wyceny (na parkingu lekko 1,5mln zł), wyszedł właściciel i faceta zamurowało, pytam się o co chodzi a ten na to że myślał że przyjechałem starym gtr'em ;-) dopoero po chwili zauważył znaczek "H"
Więc coś jest na rzeczy :-)
Niestety suma sumarum, autko tam nie zostało bo robotę wyceniono na 3k+ robota tapicerka...

Makukrak, tył ka8 jest piękny, znów przód ka7 wg. Mnie jest ładniejszy niż coupe... idealnie byłoby mieć przód ka7 i tył ka8 to byłaby bajka :-)
Ale każdy ma swoje gusta :-) nie zmienia to faktu że kupiłem ka7 bo auto jest na tle dzisiejszych przecudnej wręcz urody :-)
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#6
Jak w temacie, KA8 takie lampy masakrują, do KA7 niezbyt pasują (swoją drogą ciekawe czy ktoś zamontował lampy z KA8 do KA7).
Opcja na zabawę po najechaniu dużego auta w tył Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości