Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 przedlift doposażenie
#1
Cześć wszystkim. Z racji, iż stałem sie posiadaczem przedliftowego KA9 mam w głowie dużo pomysłów, ale ich realizacja jest uwarunkowana m.in. od czynnika czy się da Uśmiech

Pierwszy temat:
Montaż elektrycznie sterowanej kolumny kierowniczej z polifta. Chciałbym mieć ten mod u siebie, tym bardziej że cała kolumna ma kilka udogodnień o których będzie mowa

Drugi:
Sterowanie radiem z kierownicy. Chcę zmienić kierownicę, która ma taką funkcję. Polifty miały taką opcję. Radio i tak będę zmieniał, czy jest możliwe uzbrojenie polifta w taka opcję?

Będę traktował ten temat jako know how, jesli pojawią się sensowne odpowiedzi i uda mi się zrobić powyższe modyfikacje, stworzę tutoriale Uśmiech
Odpowiedz
#2
Z mojej wiedzy i zebranych doświadczeń sprawa wygląda tak:

Ad1
W mojej KA9 jeden z silniczków był uszkodzony i kupiłem całą kolumnę z anglika polifta i został on przełożony. Teraz wszystko działa. U mnie było o tyle łatwiej, że mój to rok 98 czyli "przejściówka" i on taką kolumnę miał w standardzie. Na pewno w Twoim będzie brakować instalacji, którą najprościej by było przeszczepić z jakiegoś rozbitka. Myślę, że jest to wykonalne. Czy instalacja z przejściówki i polifta pasuje p&p nie wiem. Wiem, że kolumna (wieloklin) i silniczki są takie same, bo sam to sprawdzałem.

Ad2
Najprostsza opcja to tak jak w punkcie 1 czyli znaleźć rozbitka który to miał i wyciągnąć instalację. Jak kojarzę po ogłoszeniach to najprędzej znajdziesz ją w Acurze. Czy instalacja polift - przedlift to jest to samo nie posiadam wiedzy.
Odpowiedz
#3
Odezwij się do PEtera - brał ode mnie części z Acury i być może co mu zostało.

Kiedyś kupiłem całe auto aby to montować w G2 - ale nim pomysł został przekuty w realizację auto sprzedano.
v6
Odpowiedz
#4
To i ja zapytam czy można doposażyć przejściówkę polifta rocznik 99' w pełne obd2 tak żeby można było na bierząco odczytywać raporty spalania telefonem?
Odpowiedz
#5
Ma ktoś wiedzę na temat sterowania radiem z kierownicy ?
Nie mam fabrycznie tej opcji a chce wyposażyć w to moje auto. Kierownica niebawem będzie ale byłoby zbyt łatwo. Jak przejść że sterowaniem za kierownicę żeby poprowadzić to dalej do radia ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości