Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z alarmem
#1
kilka dni temu zamknalem samochod kluczykiem, (ten pilot na podczerwien uprala jakis czas temu zona i nie moge nigdzie dostac takich baterii, kluczyk dzialal bez problemu, centaralny tez)
wrocilem po kilku godzinach
otwieram drzwi kluczykiem
Włączył sie alarm, krotko mowiac zaczęło nataraniać głośno jak nie wiem co!
dowiedzialem sie ze alarm dziala...
przykładalem immobiliser tam gdzie powinien byc przyłozony i nic.
wylo i wylo
przekrecanie kluczyka: zapalenie kontrolek i tyle
nie pomogło:
-zamykanie i otwieranie kluczykiem, (różne kombinacje, z bagażnikiem włącznie)
- zdjęcie klemów na noc,
- wyjmowanie bezpiecznika nr 15 (acg chyba) ktory wyłączał alarm ale po włozeniu go na miejsce alarm znow trąbił
- zadjąłem nawet jakies pomaranczowe cos w pudełeczku z dwoma bezpiecznikami, bo tak jakby kabelek od syreny gdzies plątał się kolo tego

nie ma opcji holowania
na lawete i elektryka nie mam kasy

czy da rade to jakos wymontowac , tzn ten alarm tak zeby to zrobic na miejscu bez pomocy fachowca.? Slyszalem ze w kazdym aucie jest opcja odciecia alarmu tylko teraz trzeba sie dowiedziec jak.
myslicie ze pilot moze cokolwiek pomoc??
Odpowiedz
#2
Pilot pomoże na bank.
Twój alarm jest niefabryczny.
Na 99% to inwencja polskiego alarmistrza z lat 90, więc obejsć go bez pilota, nie ingerując w kabelkologię raczej niesposób.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
Ah, to w Twojej sprawie Piter do mnie dzwonil Niezdecydowany No coz, skoro to niefabryczny to i ja nie pomoge, bo zamkniecie i otwarcie z klucza (a nie z pilota) drzwi przy fabrycznym alarmie zapewno by pomoglo.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#4
dzieki, dzieki.
mam nadzieje ze pilot pomoze.
teraz trzeba lepiej poszukac takich baterii

samochod w kraju od 2005 roku wiec to nie polski alarmistrz.
Odpowiedz
#5
Ja bateryjki do swojego alarmu znalazłem dopiero u zegarmistrza (o,panie-to dopiero wynalazek -20zł!)... nie pamiętam czy allegro, ale media markt nie posiadał na stanie Oczko
Odpowiedz
#6
problem rozwiazal kluczyk- pilot. wymiana baterii trwala z miesiąc (nim doszły), ale wystarczylo zamknac i otworzyc pilotem i wycie zniknelo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości