Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z odpaleniem Legenda 3.2
#11
Zwykły niestety więc go muli trochę.
Odpowiedz
#12
i?

obawiam się, że może być u Ciebie pod maską "ładnie" przekopane :/

możliwe, że gaz pieprzy wszystko, możliwe też, że problem rozwiąże inny TPS, ale z Legend.
v6
Odpowiedz
#13
Na grzebane to mało powiedziane to co u mnie jest. Spróbuję wlać płyn do czyszczenia wtrysków do baku i zobaczymy jak trochę pochodzi(może to być też tego winna bo spalanie gazu i benzyny jest naprawdę zbyt duże).
Odpowiedz
#14
Od tego bym zaczął: wizyta u dobrego gazownika, regulacja, sprawdzenie palnika czy uklad dolotowy szczelny itp. Zazwyczaj przy instalacjach gazowych 2 generacji, wpieciu modemu w oryginalna wiazke i w sondy pojawiaja sie poblemy z zasilaniem na benzynie. Jesli to wykluczysz, poszukaj dalej w zaworze wolnych obrotow, silniku krokowym, pompie paliwa, filtrze oraz w wysokim napieciu: cewki dalej czujniki. Wtryskiwacze zostawilbym na sam koniec. Ile kilometrow zrobiles na gazie i jaka masz instalacje?
Odpowiedz
#15
Dobra już jako tako pali, dzięki z pomoc. Na razie mam inny poważniejszy problem ale to w nowym temacie.
Odpowiedz
#16
Dzisiaj wymieniałam termostat. Żeby się do niego dostać musiałem ściągnąć cały ten mechanizm gdzie jest przepustnica. Po złożeniu wszystkiego nie che zapalić, a wcześniej ładnie zapalała. Nie pomogło odłączenie akumulatora. Wiecie co gdzie jest problem ?
Odpowiedz
#17
Pewnie czegoś nie podłączyłeś.
Odpowiedz
#18
Wszystko podłączyłem prawidłowo. Jedynie poodpinałem wężyki podciśnieniowe, ale to nie powinno mieć wpływu na odpalanie, a tym bardziej kilka prób. Problem pojawił się taki ze nie ma iskry. Ale to nie wszystko, kiedy kręcę rozrusznikiem, od razu włącza się obrotomierz, skacze/faluje po obrotach, i co dziwne skacze wskazówka prędkościomierza :/ co nie powinna, jedynie podczas jazdy powinna się podnosić, a tutaj podskakuje nawet do 60 km/h.
Jakieś nowe pomysły?
Odpowiedz
#19
Przewód masowy silnika?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#20
Brawo matti!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości