Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sworzeń gornego wahacza
#1
Witam. Mam kilka rzeczy do wymiany w aucie m.in. Sworzeń gornego wahacza. jest możliwość kupienia go oddzielnie? Z tego co znalazlem to sprzedają tylko całe wahacze, lecz sworzeń dolnego znalazlem. Ceny w UK przekraczają moje możliwości, także jestem ograniczony do internetu.
Dla upewnienia że się nie pomyliłem  (mam nadzieję) wrzucam screena z wynikami przeglądu.
Dzięki z góry za waszą pomoc! Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Ja w swojej wymieniałem wszystkie sworznie
Tak jak piszesz ,dolny jest ogólnie dostępny natomiast górny pasuje idealnie ten z linku
http://www.iparts.pl/czesc/sworzen-wahac...06358.html
Chodzi tu przede wszystkim o średnice
KA9 z 99'
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie! Po opisie na stronach bardzo ciężko znaleźć..
Odpowiedz
#4
Potwierdzam, sworzeń podany pasuje.
Odpowiedz
#5
Jako ciekawostkę napiszę, że serwis hondy nie przewiduje wymiany samego sworznia tylko razem z wahaczem i chyba nawet zwrotnicą za jakaś astronomiczną cenę. U mnie okazało się, że ktoś wymieniał górny wahacz na zamiennik i jest trochę dłuższy niż oryginał. Efekt jest taki, że widać po oponie że bardziej wystaje z jednej strony. Niby delikatnie, ale jednak. Wiem od mojego magika od hondy, że często się zdarzały zamienniki, które były dłuższe. Ja zmieniam na oryginał i nowy sworzeń.
Odpowiedz
#6
Również pozostawiłem wczoraj wahacze oryginalne i zamontowane sworzni CTR. Działa jak należy.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#7
Podepnę się pod wątek w temacie tylnego zawieszenia. Czy wymieniał może ktoś większość części na tyle?Czy może wrzucić gotową,,ściągawkę''linków pasujących części?Może warto otworzyć osobny wątek z pełnym opisem potrzebnych części aby było to pod ręką?
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#8
Jakbyście mieli problem z dobraniem czegoś, to polecam Pana Błońskiego z Zielonki.

Ostatnio do swojego LS400 zrobiłem całe zawieszenie (mowa o wszystkich elementach met-gum) za cenę jednego wahacza górnego w Toyocie Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Ziemniak -dzięki za info.Właśnie ktoś mi o tym panie z Zielonki wspominał na stacji diagnostycznej.Dobrze wiedzieć że ktoś już to sprawdził.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#10
A jakieś namiary na tego Pana z Zielonki??
KA9 z 99'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości