Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KB1
#1
Model: KB1
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 2006
Przebieg: 134000 mil
Skrzynia: Automat
Który właściciel: 3

Po zakupie trzeba było zająć się serwisem. Na pierwszy ogień poszły przednie dolne wahacze, opony, alternator, filtry oleje i dwa zestawy hamulców. Pierwszy komplet poległ po 2000km tarcze się powyginały. Aktualnie założony jest zestaw Power Stop nacinane i nawiercane tarcze a do kompletu klocki Power Stop Z23 karbon/ceramika. 

   

   

   

   

   
Odpowiedz
#2
Pierwszy piękna maszyna Oczko seria czy cos zmieniasz ? zazdroszczę haka i LKAS .
Odpowiedz
#3
Fajna gablota Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#4
(11-13-2016, 2:03 )dariusz2880 napisał(a): Pierwszy piękna maszyna Oczko seria czy cos zmieniasz ? zazdroszczę haka i LKAS .

Na ten czas myślę że pozostanie seria, chociaż był plan na fajne koło i gwint. Trochę zawiodłem się na aktywnym tempomacie w Europie. Ponieważ jadąc szybkim pasem w De radar sczytywał samochody jadące wolniej prawym pasem, co czasami skutkowało dość ostrym przyhamowaniem. Teraz nie wiem czy to wina ustawienia radaru czy po prostu ten typ tak ma.
Odpowiedz
#5
(11-16-2016, 4:25 )Licha napisał(a):
(11-13-2016, 2:03 )dariusz2880 napisał(a): Pierwszy piękna maszyna Oczko seria czy cos zmieniasz ? zazdroszczę haka i LKAS .

Na ten czas myślę że pozostanie seria, chociaż był plan na fajne koło i gwint. Trochę zawiodłem się na aktywnym tempomacie w Europie. Ponieważ jadąc szybkim pasem w De radar sczytywał samochody jadące wolniej prawym pasem, co czasami skutkowało dość ostrym przyhamowaniem. Teraz nie wiem czy to wina ustawienia radaru czy po prostu ten typ tak ma.


Musisz radar kalibrować u mnie jest wszystko ok.

P.s gdybys chciał hak sprzedać daj znac jestem pierwszy Oczko
Odpowiedz
#6
U mnie też nigdy nie hamował przez auta na pasie obok, za to potrafił hamować na ostrych łukach z metalowymi barierami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości