Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JDM Headlights by Nicolas
#1
O samochodzie już było - czas na "dodatki" Duży uśmiech Tytułowe lampy można kupić za mniejsze lub większe pieniądze Oczko pytanie co dalej żeby zgodnie ze sztuką oświetlały prawe pobocze a nie lewy pas drogi. Na zdjęciach znajdziecie lampy przerobione na bi-xenon EDM z soczewkami na palnik D2S Duży uśmiech Montaż wkrótce.

[Obrazek: lampa1.jpg]

[Obrazek: lampa2.jpg]

[Obrazek: lampa3.jpg]

[Obrazek: lampy3.jpg]

[Obrazek: lampy2l.jpg]

[Obrazek: lampy1.jpg]

[Obrazek: soczewka.jpg]
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#2
WOW, podziwiam, takich pozytywnych oszołomów,mnie by sie nie chciało!! Duży uśmiech Wielkie gratki za projekt. Jak wyglada kwestia kosztów zwiazanych z zestawem ksenonowym?
Odpowiedz
#3
Peter napisał(a):Jak wyglada kwestia kosztów zwiazanych z zestawem ksenonowym?
Sam nie dałem rady - przymiarka po rozklejeniu lampy i oddałem w bardziej fachowe ręce... Dlatego pls - bez pytań o koszty :roll: Jedyne co to udało mi się dorwać prawie nowe przetwornice od Avensis'a za 200
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#4
Normalnie jak oryginal Zdezorientowanyhock:

Jestem pod wrazeniem..... Wielki szacun za robote 8-)
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
No. Gruby mod Nicolas. :roll: Montuj i pokaż fotki.
Odpowiedz
#6
No No z opisu Twojego snułem wniosek, że będzie jakaś masakra, a tym czasem estetycznie to zostało popełnione.
Nie podoba mi się tylko ich czarny środek, ale u Ciebie nie będzie dramatu bo masz ciemny kolor auta.

Jakiej barwy masz żarniki?
v6
Odpowiedz
#7
też na początku miałem wątpliwości odnośnie ciemnego wnętrza lamp natomiast wczoraj po wstępnej przymiarce stwierdziłem że jest dobrze Duży uśmiech

Palnik to standard D2S Philipsa czyli 4300 K. Myślałem nad 6000 K ale wolałem firmowy palnik od chińszczyzny...
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#8
e z tymi Chinami bym nie przesadzał. Jeśli wiesz co zanabyć to można być zadowolonym z dokonanego wyboru. Ja kupiłem full zestaw chiniola pod D2s i ie ma na co narzekać. Jedynie nie wiem jakie generuje zakłócenia Oczko
v6
Odpowiedz
#9
no wiem - ale nigdy nie wiesz na co trafisz... Za przyzwoity zestaw trzeba dać 300 - 400 PLN, ja wolę stówkę dołorzyć i mieć prawie nowe przetwornice Denso i palniki Philips'a (aczkolwiek trzeba mocno szukać)
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#10
Poszedłem na łatwiznę i kupiłem chiniola za 4 stówy. Narazie wytrzymał już kilka cyrków :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości