Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cały czas działa nawiew
#1
Witam. Mam problem z nawiewem, gdyż nie da się go wyłączyć np. Ustawie nawiew na nogi i nacisnę OFF na panelu to panel się wyłącza ale dalej wieje na nogi. Gdy ustawie na twarz i wcisnę OFF to panel gaśnie a dalej wieje. Tak samo jak odpalam samochód mimo że panel jest wyłączony to i tak zaczyna wiać.

Ktoś coś wie? Bo nie wiem czy szukać nowego rezystora czy panelu nawiewu
Odpowiedz
#2
moze przekazniki sprawdz
Odpowiedz
#3
Pewie panel i rezystor też trzeba sprawdzić - najlepiej na podmiankę, choć raczej obstawiam panel, przy awarii rezystora wieje non stop na maks ale da sie wyłączyc dmuchawe bez problemu.
Odpowiedz
#4
Witam. Problemu dalej nie rozwiązałem a nawet jest gorzej. Wentylator działa tylko jak jest ustawione na max
Odpowiedz
#5
(03-24-2017, 9:14 )pawel6320 napisał(a): Witam. Problemu dalej nie rozwiązałem a nawet jest gorzej. Wentylator działa tylko jak jest ustawione na max

A spawdziłeś którykolwiek element o którym pisalismy wyżej?
Odpowiedz
#6
Jak wentylator działa tylko jak jest ustawione na MAX i nie działa klima to padł rezystor dmuchawy, a całkiem możliwe że sam bezpiecznik termiczny w rezystorze dmuchawy.
Możesz go sam wymienić tylko trochę rozbierania jest, koszt naprawy ze 1.50 zł
Jest tam fabrycznie bezpiecznik termiczny do 114st, można założyć 115-120 st.

Opisywałem to w temacie: http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=3453

Tyko u mnie działało wyłączanie dmuchawy, po prostu działała tylko na max ale wyłączyć się dało. Spróbować możesz, nie zaszkodzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości