Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dante: Czechowice - Dziedzice
#1
Witam Wszystkich posiadaczy i fanatyków wyjątkowej Hondy, którą spokojnie można by nazwać Japońskim Jaguarem. Uśmiech Póki co, jestem posiadaczem Hondy Prelude 3gen ale na wiosnę planuję kupić Legendę Coupe 2gen (najlepiej z kremową skórką).
Cieszę się, że powstała osobna strona i forum o tym modelu, także mogę skorzystać z wielu cennych informacji przydatnych przy zakupie takiego cuda.

Chętnie wybiorę się na spota, żeby Was poznać (tylko najlepiej na terenie Górnego Śląska). Szkoda, że przegapiłem ten wrześniowy w Katowicach...
Odpowiedz
#2
He he japoński Jaguar dobre Uśmiech Witam i pozdrawiam przyszlego posiadacza Legenda. BTW: smigalem kiedyś 3 genem 4WS, jak na tamte czasy super furka.
Odpowiedz
#3
No, Prelkę mam z 89roku - przedliftową i niestety bez 4ws. Ale też daje radę. Uśmiech Trzeba być dla niej cierpliwym ale swoje lata już ma - to już w sumie youngtimer.
Widzę na forum, że sporo osób miało kiedyś ten model. Wiecie, co dobre. Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
Witamy - fajnie że kolejna osoba z nami Uśmiech może wkrótce się spotkamy bo często bywam w Twoich okolicach Oczko
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#5
Witam kolejnego Preludomaniaka Uśmiech Polecam kremowe skóry, poprostu bajka Uśmiech
Odpowiedz
#6
Rowniez witam i zycze powodzenia w poszukiwaniach Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#7
Witam i pozdrawiam kolegę.Co do zlotu to na razie jest ciężko.Legend95 coś o tym wie Duży uśmiech Chyba największy zlot był jak kupowaliśmy olej i wtedy trochę pogadaliśmy 8-)
Odpowiedz
#8
Witaj!

taaa, wielkoformatowe zloty to moja specjalność.

Przemo, dwuosobowe zloty to nie jest bardzo rzadki ewent Oczko
v6
Odpowiedz
#9
nicolas napisał(a):Witamy - fajnie że kolejna osoba z nami Uśmiech może wkrótce się spotkamy bo często bywam w Twoich okolicach Oczko

Nicolas, bardzo chętnie. Na pw wysyłam Ci mój nr tel, także jak będziesz gdzieś w pobliżu, to dzwoń. Tylko najlepiej tak po 16, bo w pracy nie mam zasięgu.
Odpowiedz
#10
W grudniu możemy zrobić zlocik zimowy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości