Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dante: Czechowice - Dziedzice
#11
grzeniec, sanki i dupoloty - podoba mnie się :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#12
PRZEMO napisał(a):W grudniu możemy zrobić zlocik zimowy
Pomysł dobry. Ja niestety mam zazwyczaj tylko wolną niedzielę i sobotę po południu. W sumie wystarczy... Duży uśmiech
A zawsze można spotkać się na krótszym spocie na na jakimś podziemnym parkingu i potem wyskoczyć na jakieś żarełko.
Odpowiedz
#13
Legend95 napisał(a):grzeniec, sanki i dupoloty - podoba mnie się :mrgreen:

Jestem za,podoba mi się.Lepiej temat zarzucić wcześniej żeby było parę chętnych ludzi
Odpowiedz
#14
Południe rośnie w siłę więc kurka może wkońcu....!!!
v6
Odpowiedz
#15
Siemanko Uśmiech Kolejny z Preludką Szczęśliwy przedliftewe III gen prelude mają klimacik Uśmiech podobają mi sie te kanciaki. Masz wtrysk czy gaźnikowca? bo 16V to ładnie idzie, jak na tamte lata, juz nie jeden sie zdziwił Uśmiech
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#16
Mam 16v tylko że stan niestety nie jest zbyt rewelacyjny. Ciężko trafić ten model w dobrym stanie. A 3gen rzeczywiście jest oldskulowy. Duży uśmiech Jak na 20-latka to fajnie lata, tylko niestety B-seria w P3G to chyba jedne ze słabszych kopnstrukcyjnie silników Hondy i niestety prędzej czy później zaczynają stukać panewki. :evil:
Rozglądałem się przez dłuższy czas za 1generacją Preludy, bo jest fantastyczna. Ale jak poczytałem o dostępności do części, to trochę się mi odwidziało.
Odpowiedz
#17
ta B seria wcale nie jest zła. 16V w III gen lata lepiej niz preludowe F20A4 z IV lub V gen. Pierwsza generacja Prelki jest baaaardzo fajna, ale trzeba mieć garaż, bo inaczej zniknie w oczach bo ja ruda wchłonie, no i sporo czasu na dłubanie, bo to juz zabytkowe klasyki, których sie juz nie widuje na drogach. Fajnie by było mieć takie autko, ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Oby ci preludka dobrze służyła 8-)
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#18
B to bardzo dobry silnik, bije na glowe serie F z 4 gena. Ja smigalem B20A5, modzonym poźniej na podobienstwo B20A7, kazdy preludomaniak wie o co chodzi Oczko Jesli chodzi o I gen. mialem kiedyś doczynienia z B20A1 :twisted: Do dzis pamiętam miny kolesi z nowych autach klasy GTI objechanych przez 20 letniego I gen. Niewierzyli, że to auto lata na "sucho" bez dopały czy dmuchniecia. Fantastyczne auto, dzis juz chyba nie do kupienia. I ten garb na masce 8-)
Odpowiedz
#19
Peter B20A1 było w II genie prelki 8-) I gen to taki maly kanciak z silniczkiem 1,6 :geek: :mrgreen: Douczyć sie z tego tematu kolego 8-)
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#20
Victor i Abisal napisał(a):Peter B20A1 było w II genie prelki 8-) I gen to taki maly kanciak z silniczkiem 1,6 :geek: :mrgreen: Douczyć sie z tego tematu kolego 8-)
Nie no jacha piszac I gen. miałem na mysli cały czas II gen. Cos mi sie z generacjami Legenda pomerdało Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości