Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup, koszty
#11
(01-12-2017, 4:01 )Lechu napisał(a): pytanie w jakim stanie jest blacha bo to jest w tym aucie dużym minusem .

Auto miało malowane tylne nadkole (po przecierce), ognisk korozji na budzie nie zaobserwowalem ale muszę się umówić na stację kontroli pojazdów zobaczyć jak dół auta.
Odpowiedz
#12
Uszczelnienie wycieku między skrzynią a silnikiem robiłem w marcu. SPINELLI - AUTO w Otwocku. Koszt 700zł -spokojnie jak na razie,nic nie kapie. Warsztat daje gwarancję. Polecony tu z forum.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#13
miedzy 800 a 5000... zależy od miasta zniżek wieku itd...

AC raczej Ci nie przejdzie, bo ze względu na wiek raczej Ci tak łatwo nie ubezpieczą auta.

U mnie - 1003 zł, PZU, Wrocław, 60% zniżek. Samo OC.
Odpowiedz
#14
Ja jak na razie OC płacę 600zł -w tym pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie.Bez niego płaciłbym 450zł/rok. AXA,60% zniżki,miasto Skarżysko-Kamienna ale ubezpieczam się w ofercie mojego M-Banku.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#15
(01-16-2017, 19:27 )Karolkovy napisał(a): Ja jak na razie OC płacę 600zł -w tym pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie.Bez niego płaciłbym 450zł/rok. AXA,60% zniżki,miasto Skarżysko-Kamienna ale ubezpieczam się w ofercie mojego M-Banku.

U mnie przy full zniżkach 730 w AXA Direct z pakietem assistance i NNW na kilkadziesiąt tys dla kierowcy i pasażerów. Miejsce zamieszkania wieś w Warmińsko-Mazurskim. Wykupowane pod koniec listopada ubiegłego roku.
Odpowiedz
#16
OC Mbank zakup OC październik zameldowanie mała miejscowość 539zł za rok z NNW
Odpowiedz
#17
No właśnie coś to PZU drogo policzyło sobie za OC. Moje bieżące OC do KA9 to ok 450 zł (AXA via mBank), ale jest od maja więc jak zaczynały się podwyżki. Do tego wziąłem sobie miniAC (ok. 270 zł), AC nie przyjęli - za stare auto.
Podejrzewam, że w maju tego roku będzie pomiędzy 500 a 600 zł.

Warto sprawdzać nie tylko porównywarki ubezpieczeń. Ostatnio w drugim aucie kończyło mi się OC, rankomat pokazywał od 650 do 900, wszedłem sobie bezpośrednio na axa a tam do moich zniżek (max) doszła zniżka od axa za zakup przez internet i OC wyszło 460 zł z mini assistance (rok wcześniej miałem 390 zł z lepszym assistance, ale w innym towarzystwie).
Odpowiedz
#18
Dorzuce sie do tematu, mi kobita w ubezpieczalni powiedziala,ze AC moglbym miec w PZU (lub w Warcie), wartosc auta(rocznik 99) to troche powyzej 4 tys zl, a skladka za samo AC byla rzedu 1 tys rocznie. Grzecznie podziekowalem za oferte, natomiast odnosnie OC, to stawki sa bardzo rozne, dla mnie niekorzystne ze wzgledu na miejsce zamieszkania. Jest to generalnie absurd, bo mieszkancy podkrakowskich wsi maja stawki o 30% nizsze, mimo iz swoimi tjuningowanymi furami rozwalaja sie po miescie.
Odpowiedz
#19
Honda o ktorej pisal autor tego postu zostala zakupiona przeze mnie :-) Jesli chodzi o OC +NNW to w AXA direct wynosi ono w moim przypadku 730zl na caly rok.
Odpowiedz
#20
podlacze sie pod temat..zastanawiam sie nad sprzedaza mojej ka9 mam ją już ponad dwa lata.. rok.99 grudzien, oczywiscie na sekwencji..jesli ktos byl by zainteresowany ..cena bedzie najnisza niz te na ogloszeniach..pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości