Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja serwisowa - poduszki powietrzne
#11
Byłem w Aso. Do wymiany dwie poduchy. Czas oczekiwania 2 tygodnie. Mam nadzieję, że nie poryzają kokpitu itp. Trzeba będzie się przyglądać tej wymianie...;-)
Odpowiedz
#12
Właśnie, czy ktoś wie gdzie są te ładunki i w jaki sposób się do nich dobrać - pytam właśnie w obawie o to co ASO będzie miała zdemontować, aby się do nich dobrać.

BTW, u mnie też dwie do wymiany :/ Dziwne, bo na stronie honda.pl po VINie wyszła mi tylko pasażera, ale w ASO stwierdzili, że obie.
Odpowiedz
#13
(01-28-2017, 3:55 )takibartek napisał(a): BTW, u mnie też dwie do wymiany :/ Dziwne, bo na stronie honda.pl po VINie wyszła mi tylko pasażera, ale w ASO stwierdzili, że obie.

U mnie identycznie na miejscu w serwisie okazało się, że 2 ładunki do wymiany. Też się trochę obawiam tego demontażu, bo teraz nic nie trzeszczy itd., a wiadomo, że serwisy jakie są, takie są...
Odpowiedz
#14
(01-28-2017, 5:11 )pgkoci napisał(a):
(01-28-2017, 3:55 )takibartek napisał(a): BTW, u mnie też dwie do wymiany :/ Dziwne, bo na stronie honda.pl po VINie wyszła mi tylko pasażera, ale w ASO stwierdzili, że obie.

U mnie identycznie na miejscu w serwisie okazało się, że 2 ładunki do wymiany. Też się trochę obawiam tego demontażu, bo teraz nic nie trzeszczy itd., a wiadomo, że serwisy jakie są, takie są...

Jeżeli chodzi o poduchę kierowcy to filozofi nie ma i spieprzyć coś ciężko, ale pasażera to nie wiem. Mówili mi ze od schowka od dołu się wymienia.
Odpowiedz
#15
(01-28-2017, 5:11 )pgkoci napisał(a):
(01-28-2017, 3:55 )takibartek napisał(a): BTW, u mnie też dwie do wymiany :/ Dziwne, bo na stronie honda.pl po VINie wyszła mi tylko pasażera, ale w ASO stwierdzili, że obie.

U mnie identycznie na miejscu w serwisie okazało się, że 2 ładunki do wymiany. Też się trochę obawiam tego demontażu, bo teraz nic nie trzeszczy itd., a wiadomo, że serwisy jakie są, takie są...

Wymontowanie poduszki kierowcy to 3 minuty - wykręcenie dwóch wkrętów - zero ryzyka.
By wymontować poduszkę pasażera, należy zdemontować schowek pasażera.
Proponuję zrobić to we własnym zakresie - robota na kilkanaście minut a nie będzie stresu - można z tym jechać.
Ja tak zrobię, będę miał pewnośc, że nic nie zostanie uszkodzone.
Dla ASO zostaje jedynie odkręcenie poduchy,montaż nowej i wykasowanie DTC.
Odpowiedz
#16
Dużo kombinacji przy demontażu schowka? Jakieś cenne wskazówki żeby czegoś nie uszkodzić; -)
Odpowiedz
#17
(01-28-2017, 6:26 )Putynek napisał(a): Dużo kombinacji przy demontażu schowka?  Jakieś cenne wskazówki żeby czegoś nie uszkodzić; -)

Filozofii nie ma, na rysunkach macie miejsca montażowe, trzeba uważać na kabelek od lampki i blokady bagażnika.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#18
Dajcie spokój to jak wymiana filtra klimy p.pyłkowego.
Odpowiedz
#19
ASO Lublin czas oczekiwania 2 tyg. zamówiłem zobaczymy na kiedy będzie.
Odpowiedz
#20
Ja też zamówiłem, mają dzwonić. W CR-V również do wymiany. Pytałem dlaczego nie wzywają - podobno centrala hondy wysłała listy i powinny niedługo dojść.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości